Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Utrata glosu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ninigi



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 8:58 pm    Temat postu: Utrata glosu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponad tydzień temu(w piątek) w szkole nagle strasznie źle się poczułem z objawami grypy. Wrociłem do domu, od razu się położyłem i leżałem tak prawie bez ruchu pzez bite 6 godzin. Nie miałem apetytu, a przewrocenie się na drugi bok było prawdziwą mordęgą. Na szczęście w sobotę objawy znikły, a że kiedyś już tak mialem to myślałem że mi przeszło. W niedziele pospacerowałem po dworzu, co było wielką głupotą z mojej strony. W poniedziałem po lekcjach odczuwałem zmęczenie więc "na popraw humoru" kupiłem sobie 1,5 l sok bananowy-zimny i obaliłem go po trochu na dwarzu a reszte w domu. W środe po szkole, znów to samo co w piątek ale rożnica polega na tm, że w czwartek już dobrze się nie czułem, katar, kaszel, gorączka,flegma w gardle i co mnie najbardziej martwi mialem problemy z mówiem, to samo było w piątek tyle, że bez gorączki , w sobote juz lepiej mówiłem, a dzisiaj katar troche zmalał, ale głosu wogule nie ma, oprócz takiego nauczonego przeze mnie przez modulacje ale jego wole nie używac bo bardzo dziwnie brzmi i pozatym nie wiem jak to może wpłynąc na gardło, biorę Homeovox i płukam gardło szalwią. Pomóżcie co mam robi, kiedy to może przejśc i czy to jest spowodowane tym niesczęsnym sokiem? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie to wygląda na zapalenie krtani / gardła. Idź do laryngologa, przepisze Ci leki i powinno być po sprawie.

Spowodowane może być jak najbardziej tym że sokiem...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group