Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usuwanie kaszaków z twarzy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorotka36
Spamer


Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 2:22 pm    Temat postu: Usuwanie kaszaków z twarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Smile

Chciałabym wreszcie pozbyć się kaszaków z mojej twarzy - wyglądają nieestetycznie, a do tego powiększyły się Sad Czytałam, że kaszaki usunąć można na własną rękę domową metodą - napar ze skrzypu, igła, wata i bandaż. Jednak moje wątpliwości budzi bezpieczeństwo takiego zabiegu....Warto ryzykować? Czy może po prostu udać się do specjalisty i zaufać lekarzom? Orientujecie się może ile może kosztować taki zabieg?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam, Dorota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, wszystko mi się zgadza prócz tej igły... napar ze skrzypu ma wyciągasz kaszaki, ale nie wiem z skąd Ci się ta igła wzięła, musisz uważać na jakich stronach szukasz, teraz jest tyle tych "pseudo medycznych" portali, gdzie strach szukać porad Smile Metode jednak znam, możesz spróbować, jak Ci się nie uda no to najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu, on Ci da skierowanie i będziesz miała to zrobione fachowo. Inaczej domowymi sposobami lepiej nie ryzykować z kaszakami, szkoda pozostawić blizny na twarzy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, żebyś igły nie używała... zrób tylko napar, postaraj się to wyciągnąć, może się udać. Nie warto kłuć kaszaków a tym bardziej ich wyciskać czy coś..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorotka36
Spamer


Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Astiz, Pasta - Dzięki! Faktycznie poczytałam jeszcze o tym na innych stronach i nic nie piszą o igle Smile Spróbuję domowego sposobu, a jeśli się nie uda to udam się z tym do lekarza.

Pozdrawiam Was Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olgaaa



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy u kosmetyczki można usunąć takie kaszaki pojedyńcze? Ktoś z Was tak robił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata1966



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miasta
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 12:50 pm    Temat postu: kaszaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, ze w gabinetach kosmetycznych też można takie rzeczy zrobić, ale raczej z polecenia? Nie idz do pierwszego lepszego na Twoim osiedlu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
akaineko



Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpewniej byłoby udać się do dobrej kliniki takiej jak melitus w Warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martabielec



Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polecam robić takie rzeczy u doświadczonej kosmetyczki albo dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej udać się do dobego dermatologa który w gabinecie ma dużo sprzętu może uda się już na pierwszej wizycie usunąć. Poszukaj na ranking.abcZdrowie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kaszaki zaliczane są do grupy łagodnych nowotworów dlatego absolutnie nie próbowałabym ich samodzielnie usuwać, to może być niebezpieczne. Trzeba zdiagnozować u lekarza, co do metod usuwania to chyba najlepiej sprawdza się laser. W ten sposób można się pozbyć problemu szybko, bezboleśnie i mało inwazyjnie. W CM Arnica w Starych Babicach pod Warszawą wykonują takie zabiegi, mąż był w zeszłym roku. Zero powikłań, zagoiło się w przeciągu dwóch tygodni wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group