Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

usuwanie blizn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bananqq



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sosnowiec
PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 1:25 pm    Temat postu: usuwanie blizn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.mialem ostatnio wypadek, mianowicie zostalem przeciety na twarzy przez spadajaca szybe.mam rozciecie na nosie o dlugosci okolo 3cmm(wygladalo to kiepsko bo bylo glebokie).po zszyciu i uplynieciu juz 3dni nie wyglada to najgorzej ejdnak wiem ze blizna i tak pozostanie, prosilbym wiec w zwiazku z tym o udzielenie mi pewnej informacji(prosze o to osoby zoorientowane w temacie)
1.jaki srodek (masc) najlepsza jest i w jakim skutku moze zaciemnic badz usunac blizne?
2.czy laserowe usuwanie blizny mozebyc szkodliwe?
3.gdzie w woj.slaskim mozna dostac wiecej informacji na ten temat?
4.jezeli ma ktos jakas rade to rowniez prosze o jej udzielenie?


---edit by Pituszka
Proszę nie zakładać dwóch takich samych tematów w różnych działach. Tamten temat usunełam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na bliznach się nie znam, ale żeby Ci nie wpadło do głowy kupowanie CEPANU - okropna, nie dość że śmierdzi niemiłosiernie, to jeszcze nic nie pomaga, nawet przy długotrwałym stosowaniu
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pełno śladów po ospie na twarzy, bo coś mi się jeszcze do tej choroby przyplątało. Z bliznami naprawdę da się żyć. Wink
A ja smarowałam contratubexem, czy jakoś tak. Naprawdę bardzo pomógł. Poza tym są dobre maści z macicy perłowej. Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cepan, contratubex sa dobre ale ja polecam cos drozszego ale dobrego- dermatix- jest to zel silikonowy ale cena okolo 160 zl. Ja mam bliznowca i mialam juz jedną operacje usunięcia ktora nie dala zadnych efektow. Ostatnio skusilam sie na ostrzykiwanie sterydami i bliznowiec zrobil sie mniejszy:) Polecam tez naswietlania laserem:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie polecili mi czegoś podobnego dziesięć lat wcześniej. Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
neta101



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żary
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 3:01 pm    Temat postu: Re: usuwanie blizn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bananqq napisał:
Witam.mialem ostatnio wypadek, mianowicie zostalem przeciety na twarzy przez spadajaca szybe.mam rozciecie na nosie o dlugosci okolo 3cmm(wygladalo to kiepsko bo bylo glebokie).po zszyciu i uplynieciu juz 3dni nie wyglada to najgorzej ejdnak wiem ze blizna i tak pozostanie, prosilbym wiec w zwiazku z tym o udzielenie mi pewnej informacji(prosze o to osoby zoorientowane w temacie)
1.jaki srodek (masc) najlepsza jest i w jakim skutku moze zaciemnic badz usunac blizne?
2.czy laserowe usuwanie blizny mozebyc szkodliwe?
3.gdzie w woj.slaskim mozna dostac wiecej informacji na ten temat?
4.jezeli ma ktos jakas rade to rowniez prosze o jej udzielenie?


---edit by Pituszka
Proszę nie zakładać dwóch takich samych tematów w różnych działach. Tamten temat usunełam.



ja jestem po 2 operacjach i tez mam blizny na prawej stopie i lytce.... i powiem ci ze jesli masz kase to zrobisz wszytko;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group