Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usunięcie toksyn z organizmu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skarabeusz



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niesia12 - przepraszam ale tak widzę że podobnej treści posty piszesz na 3 topikach. Mam świadomość że naturalne metody leczenia wspomagają medycynę akademicką. Zresztą kiedyś tylko w ten sposób (zioła i wyciągi z nich, naturalne antybiotyki itp) ludzie się leczyli, jednak nie da się ukryć że jest cudowny lek na wszystko, w to nie uwierzę. Jak coś jest do wszystkiego to zwykle jest.... tu można sobie samemu dokończyć. Ja nie neguję że to może jest jakiś wyciąg z ziół wspomagających pracę organizmu, ale nawet w ziołolecznictwie powszechną wiedzą jest że nawet ich kombinacja nie jest receptą na wszystkie dolegliwości, wręcz przeciwnie niekiedy kombinacje ziół mogą wywołać więcej szkody niż pożytku. A żeby nie było że mówię to bezpodstawnie to parę książek na temat ziołolecznictwa mam za sobą, szczególnie w czasie ciąży bardzo mnie to interesowało, a to było długie 9 miesięcy więc dość dogłębnie przestudiowałam literaturę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niesia12



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 27, 2009 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skarabeuszu. Nie twierdzę, że preparat, o którym piszę pomaga na wszystko... Takiego suplementu, czy nawet leku, jak słusznie zauważyłaś, nie ma. Tak jak napisałam, preparat przeze mnie wspomniany, ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn - a jak udowodniono w badaniach to właśnie toksyny leżą u podstaw wielu chorób. W związku z czym usuwając toksyny, likwidujemy przyczyny wielu chorób, a uzupełniając mikro i makroelementy dodatkowo wzmacniamy organizm.

Poza tym, pisząc na tych topikach, odpowiadałam tylko na pytania osób je zamieszczających, opierając się na własnych doświadczeniach. Nikogo nie namawiałam przecież do stosowania tego preparatu.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matek233



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym polecic pewien suplement ...
usuwam.
zapoznaj się z regulaminem,
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A słyszałam, że picie dziurawca i pokrzywy pomaga oczyścić organizm. Z tym, że dziurawiec nie wskazany w okresie letnim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andiandi



Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 1:12 pm    Temat postu: oczyszczanie zatrutego organizmu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze,zaprzestać zatruwać wlasny organizm,jeżeli przyjmowaliśmy jakiekolwiek leki chemiczne,sztuczne witaminy,cudowne suplementy produkowane w tajemniczych fabrykach to bącmy pewni że nasze ciało nasycone jest obcymi elementami które wzbobacają nie nasz organizm a kieszeń kapitlistycznych fabrykant.ow tzw leków.Polecam na początek pić samodzielne wykonane soki z sokowirówki np.sok z marchewki,jedną szklankę dziennie..Czytaj metodę Gersona starą jak świat.Ja tutaj niczego nie reklamuję,Leczyć znaczy powracac do normalnego stanu zdrowia,nie zas dokładanie kolejnych trucizn.Patrz co pakujesz codziennie w swoje kichy.Kazdy mówi-przecież jem to co inni.Tak to prawda i dlatego ci inni tworzą kolejki w aptekach i do lekarzy.Nie bądz głupi NIE DAJ SIE ZATRUWAĆ!Pijąc czystą wodę,jedząc zdrowo, nasz organizm poprzez własne potężne mechanizmy wydali z siebie kazdy rodzaj truczny.Przy silnych zatrucich podam odpowiem przez pocztę...Próbowaliście niejeść przez 1-2 albo więcej dni.to dopiero potężna metoda na odtruwanie.Od kilku lat badam sprzedawane produkty,jako radiesteta,mam także znajomych w poważnym laboratorium ,od czasu do czasu na boku,sprawdzają to i owo.Nie moge niestety publikować publikować ,tych danych ,powiem tylko że nawet odżywki dla dzieci zawierają ulepszacze,kolory itp rakotwórcze.Cześć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja niestety sauny nie mogę, ze względów zdrowotnych. Kupiłam w aptece homeopatyczna terapie oczyszczającą, takie krople które stosowałam 6 tygodni z dużą ilością wody lub herbat ziołowych, odżywiałam się zdrowiej i efekty bardzo zadawalające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tereska79



Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Asiu właśnie tak przed wiosną chcę sobie zafundować oczyszczanko - czuję że te toksyny za bardzo mi ciążą - mogłabyś mi napisac coś więcej o tych kropelkach heel - jak się je przyjmuje, czy wczesniej muszę zrobić sobie jakieś badania, czy jest to bezpieczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta terapia jest absolutnie bezpieczna, ponieważ jest to preparat homeopatyczny. Kupujesz w aptece trzy rodzaje kropelek, które wchodzą w skład zestawu. Przez 6 tygodni aplikujesz sobie 3 razy dziennie odpowiednia ilość kropelek, pijesz duże ilości wody lub herbat ziołowych. Kropelki tez można dodać do butelki z wodą i sączyć ją cały dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama słyszałam o tym detoksie, niemniej jednak pierwszy raz czytam o tym, że te krople trzeba dawkować 3 razy dziennie. Myślałam, że jedyną metodą jest ich wlanie do butelki i popijanie przez cały dzień.... w sumie ta druga opcja wydaje mi się lepsza, bo człowiek ma większą motywacje do wypicia 1,5 litra wody, wszak wie, że w środku sa krople i trzeba to wypić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie też bardziej odpowiada wariant z wlewaniem kropli do wody, ale wydaje mi się że czytałam, że można też właśnie aplikować sobie je trzy razy dziennie. Teraz jeszcze jest zimno to wolę je pić z herbatkami ziołowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group