Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usta

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, ja nie słyszałam o takich pomadkach, ale skoro miód jest bardzo pomocny to na pewno ta pomadka jest świetna Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plus własnie mi sie przypomniało ze to nie było w sztyfcie a w takim małym,rozowym słoiczku...ja kiedys to miałam,,ale to było pare ładnych lat temu, nie mam pojecia czy O... jeszcze je produkuje... ale fakt : usta były nawilzone,bez pekniec i rozowe Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa wiem o czym mówisz. naprawdę było super. Nie wiem też czy to jeszcze mają w ofercie.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poszukam, może w drogeriach będą podobne rzeczy .. bo czasem usta mi pękają albo co gorsza robią mi się zajady (szczególnie jak jest zimno) i usta są takie popękane i suche .. Rolling Eyes Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosia pewnie juz nie..tak samo jak podkład Vision.. tez był extra..no ale to nie temat o podkładach.. plus ja mysle zeby przejsc sie do aptek i popytac Smile tam powinni cos miec Smile

Dodano po 32 sekundach:

a zajady to brak wit B... jedz banany, smaruj wazelina i po 2ch dniach powinno zniknac Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, lubię banany, ale po bananach czasem się nie tyje Razz ?
no, muszę zainwestowac w wazelinę i jakieę ochronne pomadki zamiast błyszczyków Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miód rewelacyjnie działa, żadna pomadka w moim przypadku nie jest tak skuteczna jak miód Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Woojtek78



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karolinaa86 napisał:
Ja polecam olej palmowy, naturalny.


A jak działa?Very Happy Wiem, że dużo trzeba pić wody dziennie to wtedy nie jesteśmy tak odwodnieni. Komórki inaczej transportują wtedy wodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Woojtek78



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wyczytałem z miód w połączaniu z mlekiem jest bardzo szkodliwym rzędzie: mianowicie pograsz się po nim stan zdrowia. Nagromadza się Flemminga. // ale wracając do miodu na ustach. Jak go stosujesz? Po-prostu nakładasz i trzymasz jakiś czas? To można zrobić z każdym miodem? Musi mieć jakaś określona konsystencję?
------Nie umieszczaj stron www. w podpisie----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kowalska207



Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam Silnie odżywczy balsam do ust Masło Shea z firmy L'OCCITANE.
Stosuję go już od roku i jak dla mnie jest świetny no i przede wszyskim naturalny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group