Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usta

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kika75
Zbanowany


Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:21 pm    Temat postu: piękne usta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowa młodośc okolicy ust taki kosmetyk w swojej sprzedaży ma nazwę kosmetyku usuwam to nei miejsce na reklame wygładza zmarszczki i nawilża okolice ust przez co usta są nawilżone a co za tym idzie pięknie wyglądają i zastanawiam się co wy robicie
żeby wasze usta były piękne jakie wy macie sposoby ????

Po raz kolejny stosuje Pani reklamę, w zwiazku z niedostosowaniem się do regulaminu, przyznaję ostrzeżenie.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mogę naprawdę szczerze polecic balsam do ust z olejkiem rozanym. kosztuje niewiele, bo w aptece internetowej ok 6 zl, a daje super efekty!! nie wiem czy mogę podac nazwę firmy. w innym temacie "pierzchnace usta" dziewczyny podawaly nazwy balsamow do ust, ale tutaj widzę ze byl skasowany. mogę podac? jak cos to usuncie : )
barbra pro.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozesz, bo wiem ze ty nie prowadzisz "kampani reklamowej" reklamujac w kolko jedno i to samo, ta sama firme czy ten sam salon pieknosci czy diabli wiedza co to jest Smile Wynika to z regulaminum forum :

Cytat:
Reklamowanie stron www (dodawanie linków), produktów itp. jest zabronione i będzie karane. Polecanie danego produktu jest dozwolone, ale tylko wtedy gdy wynika to z dyskusji na jakiś temat.


A to co ta Pani robi jest ewidentna reklama wiec wyciagam tylko konsekwencje Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze przeniesiemy te posty do tamtego tematu zeby nie bylo po kilka?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hemma



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosuje zwykłą wazelinę w pomadce, ale przyznam, że jak zapomnę to szybko mi pękają usta Sad A znacie jakieś domowe sposoby na ładne usta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hemma, ja wiem, że pomaga (podobno):

* masaż ust, czyli lekkie, kuliste ruchy szczoteczką do zębów po ustach,
* nakładanie smarowideł na usta: miodu, trzymaj 10 min. (najpopularniejszy sposób), wód kwiatowych (z bławatka i róży) lub olejków migdałowych i kokosowych, masła Shea,
* smarowanie ust mieszanką wody i gliceryny (pół na pół),
* maseczka z awokado (przepis na internecie), miodu i twarożku oraz z banana i olejku rycynowego,
* peeling ust za pomocą cukru

Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepszy jest miod w forimie sztyftu Wink

Dodano po 17 sekundach:

tzn pomadka Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, nie słyszałam o takiej pomadce .. ile taka pomadka kosztuje Wink ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plus ja jej kiedys uzywałam...z Oriflame.. jakies 10zł , moze teraz wiecej. nawet nie wiem czy jeszcze ja produkuja,ale efekt był extra. moze w jakiejs dobrej drogerii maja pomadki miodowe...wiem ze w O... napewno były Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No miodową pomadkę ciężko dostać ale taka naprawdę z dodatkiem miodu. Jeśli usta są bardzo spierzchnięte to należy je ładnie dokładnie wymasować szczoteczka do ząbków i tak przygotowane usta posmarować grubo miodem . Regeneracja nastepuję po 2-3 dniach.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group