Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usta

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 11:30 pm    Temat postu: Usta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a niby co ma mi powiedziec na tej wizycie?

zaplacilam jej 6 dych za wizyte, mam problem straszny z ustami bo mi strasznie pierzchną, mimo ze smaruje je ciagle jakimis pomadkami nawilzajacymi.. mowila ze to od pasty do zebow. nie chcialo mi sie myc zebow od tamtej pory zeby sprawdzcic czy to od tego, a usta dalej pierzchna :/ przyjde chyba do niej bezczelnie sie wtrynie bez placenia i kolejki i powiem zeby wymyslila mi cos innego...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh...a jakich pomadek używasz?

P.S. To jest off...Tu mówimy o trądziku a nie o pierzchnących ustach...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to gdzie mam odpisac nt. pomadek : P

przeroznych, od nivea, bebe, po neutrogene taki balsam regenerujacy do mega spierzchnietych ust, ale przestalam go uzywac bo usta mi sklejał, byl ohydny w smaku i nadmiernie mi sie lusczzyly usta po nim. Teraz uzywam chyba najlepszej pomadki jaka w zyciu mialam, podobna do nivea, nazywa sie my face, taka z drogerii BIPA. Dobrze regeneruje pogryzione, spekane usta

_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Użyć opcji "szukaj"...A jeśli nie ma tematu pokrewnego, to wtedy możesz założyć nowy...

Nie róbmy off'ów...

Tworzę osobny temat.

A co do pomadek...Idź do apteki, kup sobie pomadkę ochronną oeparol.

Do tego możesz codziennie masować usta szczoteczka do zębów, tylko nie może ona być twarda, raz w tygodniu możesz zrobić peeling cukrowy, możesz robić sobie maseczki z miodu. A na noc smaruj kremem nawilżającym, najlepiej tłustym, z wit A.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

balsam tisane Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Makrela



Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wiecznie w pociągu
PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję wazelinę z apteki. Koszt w granicach 3-4 zł, a działa znakomicie na spierzchnięte usta Smile w drogeriach można znaleźć również całą masę, o różnym zapachu i smaku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stary watek, ale znalazlam fajna promocje na kosmetyki dla naszych ust. Moze nie lagodzi objawow podraznienia, ale upieksza nasze usteczka Smile do 10.03 w superpharm trwa akcja festiwal czerwonej szminki - na wszystkie szminki i blyszczyki 25% rabatu, moze ktos skorzysta Smile. Ja osobiscie lubie blyszczyki. A wracajac do pierzchnacych ust, to ja polecilabym w domu najprostsza kuracje domowa: maseczki z miodu, bądź masła. Natomiast poza domem balsam tisane jest naprawde kojący, bądź faktycznie jakas wazelinka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nadal optuję przy tisane, ale wczoraj widziałam sie ze znajomą, która jest na aknenorminie i jej bardzo pierzchna usta, to powiedziała że nie rozstaje się z nuxe, reve de miel. sprawdziłam - kosztuje ok. 30zł, więc sporo jak na balsam do ust 15ml, ale może ktoś się skusi Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirror_bal



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie tez najlepsza jest wazelina, rany na ustach swietnie lagodzi masc alantan plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolinaa86



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam olej palmowy, naturalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group