Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

USG -temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super z Ciebie dziewczyna! Dziekuje:) no ja naszczesnie nie wymiotuje, ale mdli mnie okropnie, masz racje to USG jest bardzo nieprzyjemne! Jak bylam w tej pierwszej ciazy to w 6tc mialam robione. A pozniej to trafilam do szpitala(...)dalej juz nie musze konczyc. Bo przykro mi z tego powodu! Ale teraz mam nadzieje ze mi sie uda na nastepna wizyte do lekarza ide 18-lutego, ja jestem w okolic krosna, a poszukalam sobie prywatnego lekarza co za wizyte bierze 60zł, a rodzic bede musiala w Strzyżowie. Bo on jest ordynatorem w tym szpitalu, a ja naleze pod krosno, no ale moze w tamtym szpitalu bede miala lepsza opieke...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oo wiem cos o prywatnych ginekologach, sama do takiej chodze i roznica jest 1000% Smile nie ma wogole porownania z panstwowymi, pewnie ze tak idz sie zapisz, bedziesz wszystko wiedziala i miła obsługa- to najwazniejsze, bo jak lekarz podchodzi z łaska do badania to sie nawet siedziec nie chce, a przeciez powinien wspierac, pocieszac, tłumaczyc prawda? Wink dlatego prywatni sa the best- fakt ze kosztuja, moja akurat 50zł sobie zyczy ale co tam, jak bede w ciazy to chciałabym do niej chodzic Smile tylko ze szybciej zbankrutuje heh Wink bo pierwsze m-ce to bardzo czeste wizyty u gina prawda? te rozne badania comiesieczne..ojjj.. Rolling Eyes . nie stresuj sie i uwazaj przy przytulankach zeby nic złego sie nie stało. powodzenia Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super z Ciebie dziewczyna, ja ide na wizyte do lekarza 18-lutego. Ja chodze do prywatnego lekarza ktory za wizyte bierze 60zł. Jestem z okolic krosna, a u tego lekarza zamiast rodzic w szpitalu w krosnie to bede musiala rodzic w Strzyzowie, bo on tam jest ordynatorem...moze tak w szpitalu beda chociaz lepiej traktowac. Gdy bede szla na wizyte to bede w 9tc, ale pewnie jeszcze wtedy USG dopochwowe mi zrobi, tak masz racje USG to dopochwowe jest ochydne i krepujace!! Ja mialam raz takie USG jak bylam w ciazy z pierwszym dzieciek to mialam w 6tc, a pozniej niestety juz nie mialam nic, tylko tydzien po wizycie u lekarza wyladowalam w szpitalu i mialam zabieg!:(ale nie chce o tym mowic! Mam nadzieje i modle sie kazdy dzien zebym wytrwala te miesiace i zeby juz to zagrozenie przeszlo tak do 4m-c mozna poronic. Wierze w Boga ze wszytsko bedzie dobrze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anetka jak ciaza jest zagrozona to pogadaj o tym z facetem i sie wstrzymajcie od sexu...to moze tylko zaszkodzic Sad nie daj Boze.. Sad. musi zrozumiec ze dzidzia jest wazniejsza od przyjemnosci, tylko jak "im" (facetom) to wytłumaczyc? jak sie im wiecznie chce Wink. dasz rade, 0 stresu, duzo ruchu, swiezego powietrza i bedzie luzzz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz juz nie dam sie namowic na przytulanke, wogole mnie to juz nie pociaga od kad zaszlam w ciaze! Very Happy Tak jakbym mogla bez tego zyc! Ale wiesz jacy sa faceci! Confused mysla tylko o jednym, ale teraz juz nagadalam mojemu i mam nadzieje ze nie bedzie sie w nocy łosił do mnie Razz Tym razem musze zaplacic 70zl doktorowi, bo jak bylam na pierwszej wizycie to nie mialam przy sobie 60, tylko 50, i wisze mu 10zł, bede honorowa i dam mu jednak te 70zl, a moze bedzie mnie jeszcze lepiej prowadzil jak zobaczy ze nie jestem jakas oszustka tylko place jak nalezy;)A ty skad jestes jezeli wolno spytac?

Tak masz racje dziecko jest duzo duzo duzo bardziej wazniejsze od jakiegos tam sexu! Jezeli chodzi o ruch Very Happy To chodze codziennie rano spacerkiem do szkoly jakieś 1,5kilometra, ale mam troche problem bo mam okropny apetty od poczatku ciazy!!I marwie sie bo nie chce duzo przytyć...


---edit by Wind_Of_Hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta.
ANETKA rozmowa zaczyna sie toczyc nie na temat. proponuje przejsc na PW. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosia1980



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! ja jestem w 10 tygodniu ciąży. Miesiączke mialam ostatni raz 28.01. Pani ginekolog na pierwsze badanie USG skierowałą mnie dopiero na 23 kwietnia. To będzie 12 tydzień ciąży jeżeli dobrze liczę. Martwię się, bo co, jeżeli z maleństwem jest coś nie tak? Mam iść do jakiegoś innego lekarza? Nie mam żadnych niepokojących objawów czy coś. To moja pierwsza ciąża, ale czytałąm, że powinno się dosyć wcześnie robić to pierwsze USG, aby sprawdzić, czy to przypadkiem nie ciąża pozamaciczna czy coś. Normalnie HELP!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martw sie gosiu, 12 tydz.jest ok, ja zrobilam w 9 ale jeszcze nic nie mozna bylo stwierdzic, w 10 bylo slychac juz serduszko, no ale mysle ze mozna spokojnie poczekac do 12 tygodnia jesli ty czujesz sie dobrze..nalezy isc do lekarza jesli cos jest nie tak, jesli wszystko ok nie masz co sie martic, ja urodzilam 2 miesiace temu i wiem co po glowie "chodzi" w czasie ciazy...relaks i pozytywne myslenie to najwazniejsze!
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sunrise



Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 2:23 pm    Temat postu: USG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:wink:

Ostatnio zmieniony przez Sunrise dnia Sob Wrz 15, 2012 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro Ci zrobią dopochwowo. USG przez powłoki brzuszne sama napisałaś kiedy się wykonuje, najczęściej przypada na 12 tydzień, bo to w tym czasie jest się w stanie coś zauważyć faktycznie na tym USG. Wcześniej jest to niemożliwe Wink
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sunrise



Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wink

Ostatnio zmieniony przez Sunrise dnia Sob Wrz 15, 2012 10:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group