Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

USG -temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mgiełka skoro rozmawialas to ok.Tak jak powiedzialy dziewczyny 3D powinno rozwiac Twoje watpliwowsci.Z tego co wiem to koszt wlasnie wacha sie od 150-350 zl,ale jest wspaniala pamiatka i rozwiewa mysli ze cos nie tak moze byc z maluszkiem.Ja nie znam adresu takiego USG w Twoim miescie ale mozesz sprobowac poszukac w necie napewno cos znajdziesz.Pozdrowionka i nie steruj sie maluszek napewno jest sliczniusi i zdrowusi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 11:41 am    Temat postu: ciąża a nadżerka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, jestem w 7tyg ciązy, byłam ostatnio na wizycie u lekarza powiedzial ze wszytsko jest ok, tylko ze mam lekka nadżerke, ale ze to nic nie jest groźnego. Dostałam "luteine" dopochwowo, kwas foliowy i magnez B6, bardzo sie ciesze z tej ciazy i moj chlopak tez. To jest moja druga ciaza bo w tamtym roku poronilam(ciaza obumarła) chcialam sie zapytac od kiedy robi sie USG brzuszne? A nie dopochwowe. Z gory dziekuje.


---edit by Wind_Of_Hope---
temat przenosze w odp. miejsce Smile
a ja w troszkę inne, bo pytanie nie dotyczy nadżerki;) --- emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam pierwsze usg w 6 tyg/dopochwowe/z racji zagrozenia poronieniem,a nastepne w 13 tyg i juz bylo przez brzuch. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje z góry Very Happy bo ja mam mieć pierwsze USG w 10tc. Martwie sie też bo wczoraj byłam u znajomych i coś tam takiego mieli że sie bardzo rozkichałam że tak powiem... Sad jestem alergikiem, i nie wiem czy to może zaszkodzić dzidzi czy nie? Mam też lekkie bóle gardła od samego zajścia w ciąże, i aprpop tych bóli podbrzusza, jak teraz biole luteine to brzuch mnie zaboli raz na dzien, nie wiem dlaczego tak malo, przed braniem luteiny bolal mnie czesciej, mial juz ktos tak jak ja??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alergia i ciaza? a czemu ma niby zaszkodzic..tylko wtedy jak bedziesz łykac tabsy bez wiedzy lekarza a tak to nie sadze zeby to mialo jakis zły wpływ na malenstwo Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki:) pocieszyłaś mnie:) Very Happy Dzwonilam do lekarza i pytalam sie co na bol gardla to powiedzial mi ze oprucz Holinexu to mi wszytsko wolno, ze na goraczke wrazie czego paracetamol, i na grype wrazie czego gripex, dla mnie to troche dziwne...no ale!!Jak tak mowi to chyba ma racje, mam ta nadzerke ale mam straszne brazowe upławy tragedia!!!I to najbardziej po sexie...boje sie bo w tamtym roku poronilam i nie chce zeby sie to znow powtorzylo! uwierzcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anetka to moze uwazaj podczas przytulanka...jakos delikatniej...albo powstrzymac sie Neutral. wiem ze w czasie ciazy jedne kobiety maja ochote na sex 24 na dobe a innym sie wogole nie chce myslec,ale dla dobra malenstwa trzeba zrobic wszystko Smile. Widzisz mowiłam ze nie ma co sie bac. Co do Gripexu... Neutral to mozna przyjmowac kobietom w ciazy?...chyba ze ma pochodne paracetamolu- to wtedy tak. ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu, zapytaj w aptece co powiedza. dla mnie to dziwne ale ok. moze jestem niedoinformowana Wink pzdr Cool Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wogole nie mam ochoty na sex...:(ale moj chlopak no coz...wiecie jak to jest z tymi facetami wlasnie. Nie wiem dlaczego ale cos mi nie pasuje z tym gripexem i paracetamolem, i wszytstkimi lekami na gardlo!! Mad Confused A jak wy przechodzilyscie swoja ciaze moze cos opowiecie, ja mam lekkie mdlosci ale nie wymiotuje, z pierwsza ciaza bardzo wymiotowalam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy moje USG załużmy w 9tc, może juz byc przez brzuch a nie przez pochwe??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paracetamol i jego pochodne to własnie jedyne leki ktore moze zazywac kobieta w ciazy,wszelkie inne do kosza ! Smile. co do usg..ja jeszcze dzidzi nie mam,ale z tego co wiem to 1wsze usg brzuszne wykonuje sie miedzy 6-12 t.c. ,czasem wczesniej, wiec jesli jeszcze Ci nie robiono to juz niedługo Smile wiadomo ze dyskomfort;/ bleh ale potem tylko po brzuszku i to nie za dzuo (jesli wszystko jest dobre to max. 3 usg podczas całej ciazy) Smile
co do wymiotow to nie kazda kobieta je ma, moja przyjaciolka wogole nie wymiotowała, nie miala zachcianek i urodzila bez problemu- nic tylko dzieci rodzic hehe Wink.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group