Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Urologia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białko w moczu może być od ćwiczeń.
Jaką dietę stosujesz?
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie orientuje się co do białka.
ale jeśli masz liczne bakterie to to świadczy o infekcji. tak jak powiedział lekarz.
skoro on twierdzi, że nie ma powodów do obaw to spoko Smile
bierz to co zalecił i za jakiś czas skontroluj jeszcze raz mocz.
skoro badania nic nie wykazały to powinno być ok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olivierbel



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jadlem duzo bialka i malo ww, stad te ciala ketonowe w moczu i tak bylo napisane w tej diecie. Po bialym serze bolal mnie brzuch z lewej strony wiec przestalem go jesc, no a potem robilem te badania i wyszlo jak wyszlo. Wlasnie najbardziej niepokoi mnie to bialko.
W listopadzie i we wrzesniu zeszlego roku mialem badany mocz i wszystko jak najbardziej ok, a teraz takie cos.
Caly zeszly tydzien bylem przemeczony bo malo spalem i bardzo wczesnie wstawalem, wiec moze to od tego, ale to sa przypuszczenia i tak sie denerwuje, bo nie chce miec chorych nerek Sad.

z gory dziekuje za pomoc Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko:)
skoro lekarz twierdzi, że jest ok to tak jest:)
ja w zeszłym roku miałam odmiedniczkowe zapalenie nerek. brałam przez kilka miesięcy antybiotyki i jest ok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olivierbel



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Smile. Pocieszylas mnie troche Gosiu Smile.

Bola mnie dzis plecy w okolicy ledzwiowej i mi niedobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmień dietę bo ta Ciebie zakwasza zbytnio, a jak Ci się wzmoże ketonemia to będziesz śmierdział acetonem jak fabryka rozpuszczalników. Wink
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tog



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 7:06 am    Temat postu: Przeźroczysty kolor moczu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Dziś tak zauważyłem dopiero i zwróciłem na to uwagę, że czasem oddaje mocz koloru jasno-żółtego, a czasem jest on zupełnie przeźroczysty jak woda. Nie wiem czy jest coś nie tak ze mną, czy to całkiem naturalne?
Może być to spowodowane tym, że prowadzę bardzo sportowy tryb życia od kilkunastu lat jestem bokserem. Piję czasem po 4-5 litrów wody dziennie. Cieszę się bardzo dobrym zdrowiem fizycznym i jakby tak pomyśleć mogę tak mieć (z tym moczem) od kilku dobrych lat. Gdzieś wyczytałem, że im więcej płynów się pije tym mocz bardziej przeźroczysty. Oddaje mocz od 2 do 5 razy dziennie (zależy od tego ile płynów spożyje). Czy wszystko jest okej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 7:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko jest ok Smile duzo pijesz dlatego Twoj mocz jest jasniejszy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy co i w jakiej ilości pijesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tog



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pijam tylko wodę mineralną niegazowaną i soki ... Czasem w okresie pomiędzy treningowym zdarzy się jakieś piwo, czy coś gazowanego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group