Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

urolog czy seksuolog?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mudiwola



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 4:23 pm    Temat postu: urolog czy seksuolog? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy w wypadku problemów związanych z erekcją (u dwudziesto - kilkuletniego chłopaka), których przyczyna jest trudna do ustalenia; w pierwszej kolejności lepiej udać się do urologa czy seksuologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mudiwola
ja bym powiedziała, że do urologa.
niech sprawdzi czemu, brzydko mówiąc, nie staje.
jeśli urolog nie znajdzie przyczyny wtedy warto zasięgnąć rady seksuologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whitewine



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u tak młodych osób to bardzo często kwestia psychiczna, z drugiej strony nigdy nie wiadomo, jeśli problemy pojawiły się "znikąd", to na pewno warto zasięgnąć porady urologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narni25



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Londyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nawet nie seksuolog, tylko psycholog może nawet tutaj być pomocny. W tak młodym wieku często bywa to kwestia zahamowań i po prostu nieoswojenia z własną seksualnością. Najlepiej się wyluzować. Na początku - na przykład tematycznym dowcipem usuwam Jeśli psycholog stwierdzi, że nie ma problemu w sferze psychologicznej, wtedy, rzeczywiście urolog. Seksuolog to, myślę, ostateczność.

stronę www usunęłam. czemu? --> aby odpowiedzieć sobie na to pytanie przeczytaj ponownie REGULAMIN.
następnym razem dostaniesz bonusa- ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group