Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

uraz szyi/glowy ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asthra



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 9:41 pm    Temat postu: uraz szyi/glowy ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem, siedzialm po turecku ze spuszczoną głową i czytałam książke, troche to trwało, w pewnym momencie podnisłam głowę i poczułam ostry ból w szyi z lewje strony i głowy lewa strona od podstawy czaszki do okolicy końca ucha w odległości około 4cm od niego w prawą stronę, przez pierwsze 4 dni strasznie bolała mnie szyja przy kazdym ruchu niemal. Ból głowy daje znać o sobie przy ruchach i schylaniu się, raz jest kujący raz poprostu to uczucie ścisku. Minęło już 5 dni, szyia niby lepiej chociaż dalej boli przy ruchach ale martwi mnie glowa, bo to naprawde nie ciągły ale dokuczliwy ból, taki przeszywający. Nie byłam z tym u lekarza bo akurat jestem chora i jestem na zwolnieniu, smaruje szyie maścią rozgrzewającą i masuje ale nie wiem zabardzo co zrobić z głową,martwie się że to tyle trwa. Są jakieś sposoby domowe, czy powinnam odwiedzić lekarza?Z góry dziękuję, za ewentualną odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wygląda mi to na naciągnięcie ( spore ) ścięgna - sprubój smarować szyje spirytusem kamforowym - swietnie rozgrzewa a jezeli za 2-3 dni objawy będą nadal dość odczuwalne koniecznie wybież sie do specjalisty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group