Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uraz stawu skokowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trail



Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 4:17 pm    Temat postu: Uraz stawu skokowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponad miesiąc temu zwichnęłam kostkę + spory krwiak , odrazu pojechałam na pogotowie i chirurg założył mi gips na 3 tygodnie . Pare dni przed terminem zdjęcia gipsu zdjęłam go sama . Opuchlizna nadal była i noga bolała ale robiłam opatrunki i sie zbytnio nie przejmowałam . Ale minął miesiąc opuchlizna nie zeszła , noga przy większych ruchach boli i zauważyłam że krzywo ustawiam noge podczas chodzenia . Co robić ? Czytałam o jakiś stabilizatorach warto kupić ? Czy zgłosić sie gdzieś ?

Z góry dzięki za pomoc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle że najrozsądniej będzie sie zgłosić do lekarza. Zrobią Ci odpowiednie badania i zwyczajnie pomogą jak należy.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group