Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uraz kolana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamusia82



Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 1:57 pm    Temat postu: Uraz kolana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam odkad pamietam "strzelaly" mi kolana przy kucaniu najczesciej. Ostatnio gdy kucnelam poczulam bardzo duzy bol lewego kolana i cos "chrupotnelo" ale tak jakos dziwnie i nie moglam sie podniesc z tej nogi.Siedzialam w kucki i czekalam az bol minie.Potem w nocy pobolewalo kolano dzisiaj juz jest masakra boli jak zginam chodze siadam ( kucac sie boje bo potem znow mi sie tak zrobilo jakby kosc o kosc sie przyblokowala nie umiem opisac tego i nie moglam wstac).Kolano nie jest spuchniete czerwone ani nic takiego oprocz duzego bolu nic wiecej.Nie uprawiam sportow zadnego wysilku itp.Co to moze byc?? proszki przeciwbolowe ani masci nie pomagaja pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może masz uszkodzoną łękotkę?
lub masz za mało mazi stawowej stąd uczucie ocierania kości o kości?
skoro boli to lepiej udać się do lekarza. do tego czasu staraj się nie nadwerężać nogi- jak najmniej ją zginaj, zrezygnuj z wysokich obcasów i schodzenia/ wchodzenia po schodach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pacjent5



Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z przedmówcą, warto wybrac się tez bezposrednio do specjalisty (fizjoterapeuty/rehabilitanta) leczenie z pewnoscią potrwa krócej, jesli boisz się o finanse, jest wiele gabinetw częsciowo refundowanych, ja znam taki w gdańsku we wrzeszczu, moge podać blizsze namiary jesli jestes z trojmiasta, warto isc, dowiedziec się co nie gra a pozniej nawet samemu powtarzac cwiczenia w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patibb



Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 4:54 pm    Temat postu: uraz kolana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu poslizgnęłam się i upadłam, boli mnie kolano, trochę spuchło, i ciągle mam uczucie, że jest zablokowane, mogę całkowicie wyprostować już nogę,ale nie mogę jej zgiąć w kolanie. Dostałam u lekarza żel altacet i tabletki apo napro. Wspomnę, że już kiedyś miałam uraz tego kolana i czasami przeskakiwało mi "coś " w tym kolanie ,ale zaraz wracało do normy, proszę o pomoc co to może być i co mam dalej robić. Wspomnę jeszcze, że chodzę kulejąc

nie pisz takich samych postów bo zaśmiecasz forum.
zdublowaną wiadomość usunęłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group