Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

uraz głowy- wstrząsniecie mozgu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milusii23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 1:46 pm    Temat postu: uraz głowy- wstrząsniecie mozgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam 2 tygodnie temu miałam uraz głowy ze wstrząśnięciem mózgu, utratę świadomości, odruch babińskiego który wykazano badaniu przez neurologa przyjęli mnie do szpitala na 3 dni. Tomografia ( TC)nic nie wykazała oprócz zgrubienie błony śluzowej siatkowia . RTG nie wykazało złanania. moneły 2 tygodnie po urazie a j cięgle mam gole głowy taki uciskowy , pulsujacy nic nie pomaga co dzien konczy sie na 8 tabletkach ktore nic nie pomagaja ale takie nie do znesienia czasami dziwne mam uczucie jk patrze nio i strasznie spiaca jestem . co mam zrobic czy ktos jest w tej samej sytuacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie to co ty. Około 3 tygodnie temu miałem wstrząśniecie mózgu. I teraz jestem śpiący i dziwnie mi się wzrok popsuł . nie wiem o co chodzi ale dzisiaj ide po odbiór wyników z OB i TSH. Oby wszystko było w porządku. Trzymaj sie ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group