Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uderzyłem się w tył głowy pare h temu i dziwnie sie czuje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 8:00 pm    Temat postu: Uderzyłem się w tył głowy pare h temu i dziwnie sie czuje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłem w piwnicy i schyliłem sie a potem wyprostowałem pełnym pędem uderzając tyłem głowy w rure grzewczą. dziwnie sie teraz czuje, niby nie boli mnie głowa ale mam jakieś takie dziwne uczucie w środku, jakaś delikatna mętność w okolicach oczu (opisuje mniej więcej co czuje)

czy to wstząs muzgu? czy można to jakoś sprawdzić? czy moge umrzeć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy po uderzeniu miałeś chwilowe zamroczenie? Utraciłeś chwilowo pamięć, lub nie pamiętałeś tego co zdarzyło się przed uderzeniem?

Wydaje mi się, że to wstrząs mózgu nie jest, ponieważ napewno by Cię głowa bolała czy też miałbyś jakieś nudności i wymioty.
Odpowiedz na moje pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie miałem zamroczenia, nie utraciłem pamięci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 6:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będziesz zdrowy Very Happy Pewnie to zwykłe, mocniejsze uderzenie.
Nic się nie martw. Ale gdyby po jakimś czasie zaczęły się bóle głowy, zgłoś się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wstrząśnienie to najczęściej utrata przytmności, choć nie zawsze. Czasami wymioty, nudności, choć nie zawsze. Szum w uszach, pisk, zawroty głowy i nie zawsze odrazu, czasami po 2-3 dniach.
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie dostałeś chwilowego,niegroźnego wstrząsu - a raczej można by powiedzieć "podrażnienia" mózgu - z tąd zamroczenie i dziwne uczucie.

Powinieneś troche odpocząc - najlepiej nie wykonywując gwałtownych ruchów.

za jakiś czas wszystko powino minąć.

Jeśli jednak dalej będziesz miał takie objawy - proponuje kolejne wizyty i badania - nie zawsze urazy dają sie wykryć tuż po zdarzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group