Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Udar mózgu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał123



Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 6:30 pm    Temat postu: Udar mózgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 22 lata Mam na imie Agnieszka.
W szóstym roku życia z powodu zasłabnięć włączono mi leki przeciw padaczkowe ,amizepil, tegretol konwuleks.
Tragedia mojego życia ciągnie się od tamtej pory. W 10 roku życia przeżyłam udar mózgu
-obrzęk prawej półkuli mózgu
-zanik korowo-podkorowy całej prawej półkuli mózgu
- zator niedokrwienny w prawej półkuli mózgu Od tamtej pory cierpię na intensywne bóle głowy uciskowo opasowy, bóle brzucha i nieznośnie do wytrzymania bóle kręgosłupa odcinka dolnego i ramion.
Zaburzenia oddechowe zasinięciem ust i policzków.
Po odzyskaniu przytomności uderzenie nagłego gorąca.
Proszę o podpowiedz jakie wykonać badania i co powinnam leczyć, by te dolegliwości ustąpiły.



Ps: konto mojego brata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O rany, co to za konował CIebie leczył lekami na padaczkę, kiedy Ty jej nie miałaś???!!! Leki na padaczkę stosuje się dopiero po 2 ataku, po pierwszym nie stosują jeszcze, z tego co wiem. A zwłaszcza u dzieci, bo to może być jakiś jednorazowy incydent.
Ja proponuję iść do dobrego neurologa, niech zrobi badanie głowy, kręgosłupa, może tomografię głowy, chociaż RTG kręgosłupa. Ja myślę, że te objawy to skutki tych leków. Od kiedy na zasłabnięcia stosuje się takie leki !!!!! Rany, jestem pewna, że gdy powiesz to lekarzowi (dobremu), to za głowę się złapie. Ile lat brałaśte leki? Czy kiedykolwiek cierpiałaś na padaczkę?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michał123



Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leki brałam przez 6 lat. Nigdy nie cierpiałam na padaczke..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to pędź do dobrego neurologa. Ja mogę Ci dać namiary, ale na Łódź.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group