Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

UDA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryk00920



Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 12:35 pm    Temat postu: UDA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 13 lat i 164 wzrostu!
Gram w piłkę w klubie sportowym i od pewnego czasu mam problem z udami ! Pewnego razu na treningu podczas grania w dziadka zrobiłem wykrok i naciągnąłem coś w udzie! Boli mnie juz to miejsce ok 1 miesiąca!
Byłem z tym problem w szpitalu i diagnoza brzmi "Niech gra z tym bólem bo albo samo przejdzie albo wyjdzie przepuchlina "Niestety nic to nie dało. Aha i jeszcze przed pójściem do szpitala miałem 1 tydzień zwolnienia z wf-u i treningów. Niby nic ból w prawym udzie da się przeżyć lecz w nocy z środy na czwartek obudziłem się w nocy i poczułem mocny ból w lewym udzie przy samym biodrze i gdy odwrócę stopę w lewo i spowrotem wyprostuje czuje jak przeskakuje mi kość! To samo dzieje sie w prawej nodze lecz bez bólu gdy ją podnosze przeskakuje mi też kość! Nie wiem co mam robić bo 16 kwietnia zaczyna sie sezon a mnie bolą uda nie moge grac choć biegam na treningach truchtem zeby kondycje chociaz utrzymac. I tutaj prosze was o pomoc . Z góry dziękuje
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to spróbuj wizyty u lekarza prywatnego czy też rodzinnego;) trudno zdiagnozować taki przypadek, a sami wiemy jak działa publiczna służba zdrowia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group