Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uczulenie na spermę

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 2:16 pm    Temat postu: Uczulenie na spermę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zastanawia mnie jedna zecz moja kolezanka ma problem ze sperma chodzi o to ze jak jej partner sie spusci np.na brzuch to dostaje takjagby uczulenia robia sie czerwone kropki,plamki w tym miejscu gdzie do szlo do wytrysku.czy to cos znaczy czy poprostu tak musi buc??.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe ze jest uczulona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uczulenie można dostać na wszystko. Uczulenie to reakcja obronna organizmu który myśli ze jakas substancja może mu zaszkodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

acha:Smile dzieki za odpowiedz:)
Powrót do góry
Kaja S...
Gość









PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 4:24 pm    Temat postu: czy mogę zajść w ciąze w ten sposób???proszę o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy przez onanizowanie SIĘ pewną rzeczą przy czym wlewa się woda do pochwy, można zajść w ciąże przez zwykłą wode???jestem przerażona i okres mi sie spóźnia??!!!PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!!
Powrót do góry
Sandry1



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tarnów
PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak może dojść do zapłodnienia skoro to była zwykła woda? przeciez woda to nie plemniki. Do zapłodnienia potrzebny jest mężczyzna i jego nasienie i jego sperma w twojej pochwie. Wiec wyluzuj i nie martw sie. Okres spoznia ci się pewnie przez ten niepotrzebny stres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group