Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uczucie rozpierania, dyskomfort po lewej stronie pod żebrami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka12390



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 10:25 pm    Temat postu: Uczucie rozpierania, dyskomfort po lewej stronie pod żebrami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 24 lata, mój problem zaczął się w listopadzie 2012 i trwa do teraz czyli już 3 miesiące.
Odczuwam rozpierający ból, dyskomfort, uczucie pełności po lewej stronie pleców pod żebrami.
To uczucie towarzyszy mi codziennie, jedynie podczas snu nie czuję.. budząc się rano już to odczuwam rozpieranie coś jakbym miała w tym miejscu. Uczucie nasila się pod koniec dnia i tak codziennie.

Wykonałam usg jamy brzusznej, morfologię pełną, ob, yersinie, lamie, kał, mocz, zdjęcie klatki piersiowej, kolonoskopię, gastroskopie - wszystkie wyniki w porządku.
Wykonałam jeszcze tomografię jamy brzuszej wszystkie narządy w porządku tylko wezły chłonne -
Wzdłuż aorty widoczne węzły chłonne o wym. 13x7mm, wzdłuż tętnicy
biodrowej lewej pojedyńczy długości do 17mm, węzły krezkowe do 14x8mm.

Czy te węzły sugerują coś poważnego, czy one mogą powodować takie uczucie rozpychania?

Nie wiem co to może być, proszę o pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka5252



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 11:32 pm    Temat postu: :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Tak czytam i moje dolegliwości pasują do Twoich. Ja robiłam tylko krew mocz i USG które też były w normie. Teraz mam zamiar iść do lekarza i przycisnąć go trochę zeby dał mi skierowanie na jakieś dokładniejsze badania bo boje się że to trzustka tym bardziej ze miałam już OZT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group