Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

uczucie głodu i problemy z wypróżnianiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia91



Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 12:07 am    Temat postu: uczucie głodu i problemy z wypróżnianiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od jakiegos czasu mam problemy, tj. : ciągłe wzdęcia, co chwile mam ochote cos zjeść, mimo, ze np. 10min wcześniej jadłam i problemy z wypróżnianiem (co 3-4dni).Podkreślam, ze nie zmieniłam diety.
Czym to moze być spowodowane i czy jest jakiś lek, który pomoże z tym kłopotem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy przytyłaś? schudłaś?

pij minimum dwa litry wody dziennie.
w regulacji wypróżnień pomaga Colon C, Lakcinad , lub tabletki z błonnikiem.
jedz też więcej warzyw i owoców, zwłaszcza tych które zawierają błonnik.
jeśli jesteś mało aktywna fizycznie to postaraj się więcej ruszać- ruch także ma wpływ na trawienie i wypróżnianie.

jeśli mimo tego problem będzie się utrzymywał to trzeba będzie pójść do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia91



Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przytyłam niecałe 2 kg. Zaczęłam brać Xenne i jak na razie pomaga. Jeśli nie wróci wszystko do normy to wtedy pójdę do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group