Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uczucie głodu i bóle głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sinn7



Dołączył: 05 Sie 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 3:02 pm    Temat postu: Uczucie głodu i bóle głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od około 3 lat towarzyszą mi dziwne objawy: bóle głowy ( najczęściej czoło skronie i oko, raz po prawej stronie głowy, innym razem po lewej) i towarzyszące im uczucie głodu. Najczęściej budzę się rano już z tymi objawami, chociaż pojawiają się czasem też w ciągu dnia. Trwają cały dzień, czasem kilka dni. Uczucie głodu jest nie do zniesienia, jest mi niedobrze, potrafię w te dni zjeść bardzo dużo, a mimo to uczucie głodu nie znika, tzn jak skończę jeść to przez jakieś 5 minut czuję, że zjadłam a po chwili znów pojawia się mocne uczucie głodu i tak w kółko aż w końcu mija. Na ból głowy tabletki pomagają dopiero jak minie uczucie głodu. Na początku objawy występowały raz na miesiąc/dwa i tylko podczas miesiączku, ale później zaczęły występować niezależnie od niej, częściej i trwają dłużej. Byłam już u lekarza rodzinnego, najpierw mówił, że to od zakwaszenia organizmu, kazał nie jadać na kolację określonych produktów, ale to nie pomogło, dostałam również tabletki bioprazol - nie pomogły. Morfologia, cukier na czczo, tsh, mocz - wszystkie badania w normie. W rezonansie głowy wyszła tylko torbiel pajęczynówki, ale to podobno nie daje takich objawów. Dodam, że jadam regularnie, nigdy się nie odchudzałam. O czym mogą świadczyć takie objawy? Do kogo się udać? Jakie badania jeszcze mogę wykonać?

Z góry dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rezberyys



Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto w takim wypadku zainwestować w zdrową żywność zacząć się odżywiać mniej ale częściej. Naprawdę to pomoże sam miałem taki problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sucharek



Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem podobny problem, lekarz wysłał mnie na badania ponieważ kiedy byłem głodny, bolała mnie bardzo głowa i robilo mi sie słabo. Syndrom Gilberta - sprawdź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group