Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

uczucie bardzo dziwne !!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gwizdek



Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 12:07 am    Temat postu: uczucie bardzo dziwne !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam już prawie ćwierć wieku i od jakiegos czasu piekł mnie odbyt ale przechodziło, i też czasami bardzo żadko po oddaniu moczu czułem pieczenie w cewce moczowej a dokładniej na jej końcu, no ale do czego zmierzam ostatnio czyli od tygodnia czasu czuje jakby ubicie w kroczu między odbytem a narządem płciowym, i jakby było mało mam utrate ciśnienia moczu, no i zauważyłem też że mam zatwardzenie pierwszej części kału, co to może być czekam na wasze opinie czy to cos poważnego ?? Z góry dzieki za odpowiedzi !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Igora
Gość









PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jestem pewien czy moja odpowieć może być satysfakcjonująca,.. ale znałem kiedyś przypadek że przez brak intymnej higieny w okolicach kroczu występowały swędziawki. (najczęściej wieczorami) Było to spowodowane poceniem się tej części ciała, pozostałością niewielkich kropelek moczu na końcówce napletka... jest to jedynie problem związany z higieną który można rozwiązać poprostu częściej używająć kąpieli. Niestety problem może być głębszy niż myśle a pana przypadek najlepiej wtedy zgłosić do lekaża.
Może pan sprubować zmiane na zdrowsze odżywianie się i zaczerpywanie kąpieli po kilka razy dziennie, częstą zmiane bielizne.. Gdyby to nie pomogło zalecam wizyte u lekaża.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 6:24 pm    Temat postu: Re: uczucie bardzo dziwne !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gwizdek napisał:
Witam mam już prawie ćwierć wieku i od jakiegos czasu piekł mnie odbyt ale przechodziło, i też czasami bardzo żadko po oddaniu moczu czułem pieczenie w cewce moczowej a dokładniej na jej końcu, no ale do czego zmierzam ostatnio czyli od tygodnia czasu czuje jakby ubicie w kroczu między odbytem a narządem płciowym, i jakby było mało mam utrate ciśnienia moczu, no i zauważyłem też że mam zatwardzenie pierwszej części kału, co to może być czekam na wasze opinie czy to cos poważnego ?? Z góry dzieki za odpowiedzi !!

Witaj!!! Powiem Tobie szczerze że według mnie powinneś sie skontaktować z specjalistą, który być możę wykona nieprzyjemne badanie "per rectum"i zorientuje co tobie dolega.Oczywiście być moze przyczyna twoich dolegliwosci jest brak higieny ... :(Przepuszczam ze doszlo w twoim przypadku do zapalenia cewki moczowej .
pozdrawiam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"per rectum" nie jest tak strasznie nie przyjemne Wink owszem jest krępujące ale jest nie groźnym i nie bolesnym badaniem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group