Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ucisk w krtani

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pan "R"
Gość









PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 10:39 pm    Temat postu: Ucisk w krtani Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakichś 4 miesięcy mam bolesny ucisk w krtani a dokladniej chodzi o wynioslość krtaniową,bardzo mi się powiększyła chrząstka tarczycowata.
Mam uciski i trudności w oddychaniu,przełykaniu podczas mowienia ból się nasila,przyśpieszone bicie serca,bóle głowy itd. Robiłem sobie badania na hormony tarczycy i są w normie jeszcze będe musiał zrobić usg tarczycy. Mam 16 lat i nie wiem czemu tak jest.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak utrudnione jest przełykanie? Czy możesz przełykać pokarm, czy jest to tylko sam ból?
Powrót do góry
Alcapone



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moge przełykać pokarm tylko przy przełykaniu pokarmu odczuwam przeszkode i ból tak jak przy mówieniu. Jest to trudne bo krtań wydaje się być strasznie napięta i powoduje uczucie ciężkiej, ucisku. Czasami bolesne kłucie w obrębie chrząstki tarczycowatej. Odczucie takie jak by mi coś tam narosło. Wszystko to zaczeło się z pół roku temu kiedy strasznie powiększyła mi się wyniosłośc krtaniowa(chrząstka tarczycowata)Utrudnia to wydech co prowadzi do bezdechu.Występują też takie objawy jak pisałem wecześniej bóle głowy,nudności niemiarowość i nadpobudliwość serca przyjmuje obecnie aspargin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group