Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ucisk w gardle i chrypka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota24



Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 8:24 pm    Temat postu: Ucisk w gardle i chrypka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
od 2 tygodni czuję się tak jakby mi utknęła twarda piłka w gardle, napoczątku myślałam że to angina jednak zażywałam rózne lekarstwa i nic nie pomogło a dalej przy połykaniu mam wrażenie jakby coś utknęło i do tego mam wiecznie chrypkę. jeśli ktoś wie czego to są objawy to bardzo proszę o podzielenie się tym ze mną. Z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
*Anulka*



Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 3:07 pm    Temat postu: ja też tak miałam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ja też tak miałam ciągle czułam jak coś mi stoi w gardle,a le z czasem mi to mineło nie wiem czym to może byc spowodowane ale napewno ci przejdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mYd
Gość









PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro grono "uciśniętych" się powiększa, powiem, że i ja miałem i mam podobny problem. Bardzo ważne jest, czy owy "ucisk" przeszkadza Wam przy przełykaniu pokarmu. Jeżeli nie, możliwe, że to tarczyca, albo - częstsza - gałka histeryczna: dolegliwość nerwicowa, polegająca na uczuciu ciała stałego w gardle, powodowana stresem.
Najlepiej jest jednak skonsultować się z laryngologiem. Taki objaw towarzyszy też przewlekłym nieżytom gardła, a nawet zapaleniu krtani, więc radzę nie lekceważyć.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group