Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ubytek w piszczelu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frets



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 7:39 pm    Temat postu: Ubytek w piszczelu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Dziś na wf zdarzył mi się wypadek, otóż zostałem kopnięty w nogę. Ból był taki jak przy kopnięciu dalej mogłem grać. W szatni obejrzałem sobie nogę i czuć widocznie jakby ubytek w kości. Kiedyś miałem złamaną tą nogę w tych okolicach. Pojechałem na pogotowie czułem że lekarz też sądzi że jest jakby dziura. Poszedłem na rentgen a on nic nie wykrył tzn kość zdrowa. Powiedział że może to być jakieś rozwarstwienie tkanek w wyniku uderzenia i przepisał mi maść. Sam oglądam to zdjęcie i kość wygląda na całą. Ale dokładnie czuję że jest tam jakby dziura. Boję się że coś mi jest a dostałem nieswoje zdjęcie przez pomyłkę. Jak chodzę to czuję lekki ból ale tylko w obrębie tego miejsca. Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może rzeczywiście rozwarstwienie tkanek.
czasem pod wpływem uderzenia robią się takie "dziury". ja tak kilka razy miałam i po jakimś czasie wracało do normy.
wątpię czy to pęknięta/ złamana kość bo nie wytrzymałbyś z bólu..
jeśli do kilku dni nie przejdzie idź do ogólnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mam pelno dziur w piszczelach i nic one nie powodują, trzeba palcem przejechac zeby poczuc niezle wklesniecia w kosci
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group