Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ubytek mięśni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pannaf



Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 10:50 pm    Temat postu: Ubytek mięśni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o wskazanie, co może być powodem zanikania masy mięśniowej - mam prawie 50 lat, i nie mam menstruacji od ok. roku, ale mam też guza na tarczycy (mam go już kilka lat, i właściwie jest bez zmian). Według moich przypuszczeń znaczny ubytek mięśni w całym organiźmie może być spowodowany wskazanymi wyżej przyczynami, ale nie wiem czy ma to tak naprawdę jakiś związek. Może przyczyna jest zupełnie inna? Poza tym potrzebuję bardzo dużo snu, prawie 12 godzin, ale niestety najlepiej w godzinach rannych i przedpołudniowych, bo w nocy bardzo długo nie mogę zasnąć, i dlatego też kładę się spać przeważnie koło północy.
Nie mam natomiast innych, typowych dolegliwości związanych z menopauzą. Proszę o jakieś podpowiedzi i uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group