Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ubytek chrząstki kolanowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giecek86



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:00 pm    Temat postu: ubytek chrząstki kolanowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam ubytek w chrząstce kolanowej chciałbym się dowiedzieć wszystko o tym urazie jakie są wszystkie metody leczenia. Czy uraz należy do tych poważniejszych? I czy są to zabiegi ryzykowne? tzn. czy istnieje taka mozliwość że coś sie z kolanem moze pogorszyć?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak to sie stało?, ja miałam ostatnio wypadek i tez mam problem z kolanem, boli mnie bardzo i nie moge zgiac, ale lekarz powiedział ze chrzastka jest opuchnieta, jakie objawy były u ciebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No u mnie niebyło konkretnego wypadku ale miałem małe blokowanie kolana co sie z czasem pogarszało. Jest to ból kiedy chce wyprostować kolano(tak jakbym chciał a niemógł). Radze iść do lekarza ale Prywatnie jakiegoś dobrego jesli to ci niedaje spokoju da sie to 100zł(w moim przypadku) ale powie konkretnie co jest nie tak Wink
Powrót do góry
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mnie boli nad kolanem, moge je wyprostowac, nie moge zgiac, ale nie boli kolano tylko tuz nad nim i własnie tutaj jest spuchniete
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam bole kolana , na poczatku z boku obecnie nad kolanem. Historia bolu jest dluga wiec nie bede was nia zanudzac:) Obecnie czuje klucie nad kolanem i w kolanie, i uczucie jakby cos mi mialo wyjsc z kolana. 3 latas temu mialam robiony rezonans i wyszlo uszkodzenie lakotki, nie zgodzilam sie wtedy na zabieg, ale we wrzesniu niesty czeka mnie artroskopia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale uszkodzona łękotka objawia sie bolem nad kolanem????czytałam ze jak sie ma uszkodzona łękotke to nie mozna wyprostowac nogi do konca, aja prostuje tylko nie moge zgiac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group