Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tyłozgięcie macicy a zajście w ciążę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich to znowu ja zastanawiam sie nad jedny jak bylam pierwszy raz u gina powiedzial mi ze mam tylozgiencie macicy i moge miec problemy z zajsciem w ciaze czy ktoras z was miala taki problem i czy faktycznie moga byc problemy z zajsciem bo ja staram sie juz prawie rok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak moga byc problemy ale znam sporo dziewczyn z tylozgieciem i sie udalo zasiac fasolke... proponuje pozycje z gleboka penetracja.... wszelkie od tylu np. na pieska... to pomaga bo wtedy nasienie dostaje sie glebiej no i ta pozycja jest dobrze dopasowana do tego ulozenia macicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz a co jesli sie uda mi zajsc wciaze czy moge miec problemy z donoszeniem???prosze piszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również mam tyłozgiecie macicy i nie miałam problemu z zajsciem w ciążę i donoszeniem jej(choć ginekolog powiedział że będzie trudno i że mogę nie donosić). Urodziłam synka (poród siłami natury), który ważył prawie 5 kg:-) Nie martw sie na zapas. Wszystko bedzie dobrze.
pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy to ze mam nieregularny okres moze byc spowodowane tylozgieciem bo mi sie wydaje ze to juz sprawa raczej hormonow no chyba ze sie myle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam bardzo regularne cykle, tak więc wątpie by nieregularne miesiączki brały się z tyłozgięcia macicy... i odwrotnie Smile To jest wręcz niemożliwe. Po prostu masz taką budowę macicy.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

większość lekarzy twierdzi ,że tyłozgięcie nie ma znaczenia jeśli chodzi o zajście w ciąże. Nieregularne cykle na pewno nie są od tego. Hormonki zbadaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group