Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tylko antybiotyk pomoże na problem na ustach ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jabus



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 11:29 am    Temat postu: Tylko antybiotyk pomoże na problem na ustach ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam u lekarza, chciałam by coś zaradził na dużą opryszczkę. Przepisał mi antybiotyk . Opryszczka jest duża, swędząca i zaczyna być też ropna ale ciągle szukam czegoś bez recepty. W ostateczności wykupię receptę, ale co jeszcze może mi pomóc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj przemywać tonikiem twarz, ale powiedz też czy chodzi o tą opryszczkę o której myślę czyli tej na ustach, popularnie nazywanej "zimnem" czy coś innego na twarzy Ci wyskoczyło? Bo sposobów jest wiele, można próbować ale zależy na co Smile

Dodano po 4 minutach:

Oo przepraszam, nie doczytałam dokładnie tytułu tematu Smile Tak to jest jak się robi tyle rzeczy naraz, hihi Wink Odnośnie Twojego problemu, to powiem tak, sama stosuje pomadkę. Dwa dni i problem znika, zwykłą naturalną pomadkę. Nawet moi mężczyźni ją stosuję, bo tak się składa, że mąż też ma ten problem, zwłaszcza zimą. Można też stosować czosnek lub cebulę, niektórzy próbują ususzyć to draństwo pastą do zębów ale tego sposobu nie polecam. Robi się później brzydki strup. Możesz spróbować jeszcze cytryny albo octu. Lepszy będzie chyba czosnek albo cebula, a konkretnie sok z cebuli lub soku... Idea Jednak moim zdaniem pomadka najszybciej działa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arndo4



Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 04, 2014 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się ratuje przy opryszczce oprinem. Tabletki spoko sobie radzą, a jak zaczynam je brać gdy mam mrowienie na wardze, to nawet nie pojawiają mi się ropne pęcherze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group