Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

twór w odbycie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ali17



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 9:23 pm    Temat postu: twór w odbycie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio podczas kąpieli zauważyłem a raczej wyczułem to "coś" umiejscowione na przedniej ścianie odbytu jest raczej miękkie i wypukłe i tutaj pojawia sie moje pytanie cóż to może być i czy może być potrzebna interwencja chirurgiczna ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ali17 boli? piecze?
być może to hemoroidy.
jednak przez internet trudno postawić diagnozę . w tym celu musisz udać się do lekarza rodzinnego- albo on Cię zbada albo wystawi odpowiednie skierowania na badania/ do specjalistów (specjalista zajmujący się m.in. tego typu dolegliwościami to proktolog).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ali17



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie boli ani nie piecze i pojawiło sie to dość nagle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ali17 jedyna rada- idź do lekarza. tylko on będzie w stanie postawić diagnozę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ali17



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie pozostaje mi nic innego jak tylko iść za twoją radą dzieki za poświęcony mi czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ali17
Wszystko wskazuje na hemoroidy.Można zastosować czopki(dostępne w aptece bez recepty)1 x dn i po wypróżnieniu.Oraz dodatkowo nasiadówki z kory dębu.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group