Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Twardy brzuch

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinapolice



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 12:24 pm    Temat postu: Twardy brzuch Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 20 lat i od pewnego czasu mam bardzo twardy brzuch. I zauważyłam że troszkę jest wypukły (normalni mam płaski brzuch a teraz odstaje trochę), miesiączkuję regularnie,(2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty) niecały tydzień temu skończyła mi się miesiączka. Załatwiam się trochę częściej niż zwykle, ale nie jest to ani biegunka, ani zatwardzenie... jak naciskam na brzuch to czuję w środku takką jakby kulkę którą mogę przesuwać z dołu do góry i na odwrót. Nie mam bólów brzucha, jest on ciągle tak samo twardy, proszę mi poradzić co mi może być. To nie ciąża, prawda?
Chciałabym jeszcze dodać że brzuch jest twardy na całej powierzchni i że ostatnia miesiączka nie była tak obfita jak zwykle tylko trochę bardziej skromna... i zauważyłam że mój stolec ma żółte zabarwienie... co to może być? Może martwię się a boję się iść do lekarza. MOże istotne jest również to, że przeciągu ok. 10 miesięcy schudłam 25 kg zauważając ze mam 180 cm wzrostu a teraz wazę 66 kg... czy to może od tego? proszę o pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anja1274



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie boli cie brzuszek to mysle ze moze to byc ciaza...nie zwlekaj i udaj sie do lekarza.i daj znac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paulinapolice wg mnie to moze byc ciaza. Zrob jaknajszybiej test najlepiej z krwi BHCG i idz do gineklologa
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group