Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Twarda kulka w okolicach pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kropka_00



Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 11:20 am    Temat postu: Twarda kulka w okolicach pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć.. ostatnio w okolicy pochwy pojawiła sie u mnie taka twarda kulka.. jest bezbolesna chyba że jak sie próbuje ją wycisnąć.. jest koloru skóry.. ponadto zaczeła mi lecieć jasna krew ale to tylko kilka kropel.. czy to może być coś poważnego? prosze napiszcie.. pozdrawiam

Przenoszę gdzie powinno być i zmieniam lekko nazwę topicu
Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe że jest to opryszczka narządów płciowych. Sprawdz w internecie informacje na temat opryszczki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej ja też mam takie coś co jakiś czas mi sie pojawia tyle ze jak chce to wycisnąć to strasznie boli. a jak zaczynam wyciskać to leci napierw biała ropa jak z pryszcza a pozniej duzo duzo duuuuzo krwi...
i sama nie wiem co to jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dziewczyny golicie sie tam regularnie? jak tak to odpowiedz prosta - podrazniona skora i dochodzi do infekcji i robia sie krostki, normalne. Tez mi sie kiedys taka krosta twarda zrobila i lekarka mi przepisala masc metronidazol na takie cos. Ale niesety jest to masc na recepte bo jest z antybiotykiem.
Ogólnie to nic to nie jest groznego jesli sie nie babrze. Jesli bez ruszania tego leci Ci krew to udaj sie do lekarza!!!! A przy wyciskaniu leci duzo krwi i boli to miejsce jest wyjatkowo unerwione i ma duzo naczyn wlosowatych, wiec nic dziwnego.

Pozdrawiam,
Ola Fasola Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group