Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciąże? part.6

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
j3ah



Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2013 7:07 pm    Temat postu: Czy bez wytrysku można zajść w ciąże? part.6 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu miałam zbliżenie z moim chłopakiem. Wsadził mi swojego penisa (bez zabezpieczenia) 2 razy, przy czym wycierał preejakulat przy wsadzeniu. Potem do wytrysku doszło po jakiś 30minutach przy robieniu loda. Miałam dni płodne. Czy mogę zajść w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Sro Maj 22, 2013 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, spotykałam się z takmi pytaniami setki razy, po pierwsze - zabezpieczenie nie jest drogie, sięgnąć trzeba troche rozumu i robić wszystko nie przemyślanie, bo jak sama widzisz - chwila rozkoszy a potem są takie problemy:)

Do wytrysku doszło mam rozumieć na twarz, tak? Plemniki na skórze kobiety nie żyją długo, b. szybko umierają, więc z tej strony prawdopodobieństwo jest więc nie realne. Podczas stosunku z penisa mężczyzny wydziela się płyn, który możę zawierać śladowe ilości plemników i przez to jest możliwe zapłodnienie więc uważaj, prawdopodobnie na 98% nie jesteś w ciąży, możesz mieć dziwne objawy, spóźniony okres czy coś ale to wszystko może być wynikiem stresu, który już u Ciebie wystąpiłSmile

Seks to nie zabawa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asdjasiek



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam kolejny problem. Sytuacja wygladała tak, że uprawiałem seks z dziewczyną, oczywiscie w prezerwatywie(kupione w aptece). Niestety chyba trafilem na jakieś wadliwe lub podrobione(ale z apteki i podrobki?) bo byly jakies takie inne niż te, których używam zazwyczaj(durex extra safe). Mimo że nie pękła ani nic, to wlaniu wody zauważyłem na niej jakieś mikrouszkodzenie w odległości kilkunastu cm od zoledzia penisa(wiec no raczej przy "koncu" tej prezerwatywy). Na szczęście wytrysk był z dala od dróg rodnych dziwczyny(kilka minut, 2-3 po wyjęciu penisa+dziewczyna zalozyla bielizne). Raczej nie powinienem sie o nic bac, bo ostatni stosunek był 24h przed, dokladnie umylem penisa i oddalem mocz kilka razy(moczopędne piwko Smile ) . Mimo tych wszystkich rzeczy to pierwsza taka sytuacja przez co lekko niepokojąca, ale mysle ze kompletnie bezpieczna?
Chyba sie przejde do tej apteki, bo raczej tak to wygladac nie powinno Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie doszlo do wytrysku, to w ciaze nie zajdziecie.

Co do prezerwatyw... Jesli kupiles kolejny raz durex extra safe, to zapewne wygladaly tak samo. Uszkodzenie moglo powstac przy zakladaniu prezerwatywy lub przy zdejmowaniu prezerwatywy. Natomiast jesli kupiles durex ale np classic lub jakies inne, to mogly byc troche ciensze.

Wszystkie prezerwatywy sapoddawane specjalnym testom. Jest niewielkie prawdopodobienstwo ze do paczki dostanie sie wadliwa prezerwatywa.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jan777



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio przy zblizeniu wsadziłem dziewczynie raz penisa, może z 2cm, na około 3sec, było to w wodzie, penis w sumie był suchy i ona też, obmyłem go przed wejsciem, zblizenie miało miejsce na dzień po skończonym krwawieniu, teraz okres spoźnia jej się juz 3 dni, czy jest szansa na ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

j3ah, nie było wytrysku w dziewczynie, ba nie było nawet stosunku, więc nie ma ciąży, możesz spać spokojnie.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jan777



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odpowie ktoś? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fortminorx



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myśle że odpowiedziała Ci Plus123, tylko że jej się nicki pomyliły Smile Poza tym osobiście uważam tak jak koleżanka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jan777



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mimo to tego okresu dalej nie ma.. martwimy sie okropnie.. w piątek miała bóle podbrzusza i piersi, myslelismy że lada dzien bedzie, a dalej nie ma..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fortminorx



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie ma go ze stresu Smile naprawdę wątpię żeby bez stosunku, bez wytrysku, przez samo "wsadzenie", miało dojść do zapłodnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group