Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tulejka - co to jest???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemekm



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 5:59 pm    Temat postu: tulejka - co to jest??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam 18 lat. kilka lat temu podczas padań lekarz stwierdził u mnie tulejkę tzn napletek nie zsuwa mi sie podczas wzwodu. problem ten olałem i nic nie zrobiłem. jednak teraz podczas kontaktów z kobietami zastanawiam sie jak moja wada może wpłynąć na życie seksualne. wiem że można pójść na zabieg do urologa. ale pewnie muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego... boje się takiego zabiegu z wiadomych przyczyn. na czym ten zabieg polega?? czy da sie to wytrzymać? bardzo proszę o pomoc. dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napletek
Cienka, przesuwalna skóra na żołędzi członka. Na dole członka znajduje się wędzidełko, uniemożliwiające nadmierne cofanie się napletka. Jego zwężenie określa się terminem stulejka.

http://www.biomedical.pl/forum/wedzidelko-klopoty-i-lek-vt377.html?highlight=stulejka
http://www.biomedical.pl/forum/gdy-sie-kochalismywszedzie-krew-i-to-bardzo-duzo-vt345.html?highlight=stulejka

Nie tulejka tylko stulejka Wink

W tych tematach znajdzisz link to od strony o stulejce jest tam wszystko wyjaśnione. A czytając tematy zauwazysz że nie tylko ty masz taki problem Wink

Życze powodzenia i zdrowia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group