Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trzy pytania odnośnie penisa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowany



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 4:31 am    Temat postu: Trzy pytania odnośnie penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam kilka zagwozdek odnośnie penisa Smile

Mam na nim białe krostki (prosaki?), już czytałem o tym trochę i wyszło, że nie są one jakąś dolegliwością. Jednak chciałbym je usunąć wyłączenie ze względów estetycznych. Jaki jest na to dobry sposób ?

Mam niecałe 18 lat, ok 6 lat temu przeszedłem operację odnośnie stulejki. Gdy nie mam wzwodu nie ma żadnego problemu z odciągnięciem napletka. Jednak gdy mam erekcję pojawiają się małe kłopoty. Po pierwsze czuję, że pod napletkiem jest za sucho i nie ma dobrego poślizgu, jak chociażby użyję śliny, jest o wiele lepiej. Po drugie napletek schodzi ale tylko pod żołądź, ew trochę niżej. Jednak czuję wtedy leciutki ból - raczej nie przeszkadza, może jest to kwestia przyzwyczajenia? Możecie ocenić całą sytuację?

Ostatnie - wrażliwy żołądź. Gdy próbuję go dotykać, po prostu czuję dość ostry ból. Co mogę z tym zrobić? Jeszcze nie uprawiałem seksu, ale w ciągu kilku najbliższych miesięcy prawdopodobnie zacznę i chciałbym się dowiedzieć jak mogę zmniejszyć tą wrażliwość, ponieważ obawiam się, czy podczas stosunku nie będę czuł bólu.

Czy te dolegliwości mogę być spowodowane niewystarczającą higieną penisa ?

BTW w ciągu najbliższych kilku dni pewnie i tak spróbuję się umówić z urologiem, on mi odpowie na 100%, ale jednak chciałem najpierw się zapytać co Wy o tym sądzicie Smile

Z góry dzięki za pomoc ;]
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy i jak można je usunąć. To bezsensu... ( Question )

To chwile poczekaj Razz Najpierw niech Ci dziewczyna zrobi dobrze, poczekaj z minutkę a pojawi się śluz na penisie, powinno być lepiej Smile

No cóż... Jeżeli miałes stulejkę to żołądź musi być wrażliwy bo nie był on "odsłaniany" w sensie że nie jest przygotowany na dotyk, pocieranie etc. Ale 6 lat to moim zdaniem zbyt dużo, więc rozmowa z doktorkiem wskazana.

Powiedz czy się masturbujesz, nie wiem dziewczyna robi Ci dobrze czy coś??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zainteresowany



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź Smile

Na usuwaniu mi tak bardzo nie zależy, po prostu względy estetyczne, nie jest to teraz w sumie najważniejsze ;]

Tak, masturbuję się, jednak podczas masturbacji tylko czasami odsłaniam żołądź. Jak mogę delikatnie (stopniowo) przyzwyczaić żołądź do dotyku?

W ogóle nie spodziewałem się aż tak szybkiej odpowiedzi zwłaszcza 2 maja Razz Chyba pokocham to forum Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:


W ogóle nie spodziewałem się aż tak szybkiej odpowiedzi zwłaszcza 2 maja Razz Chyba pokocham to forum Very Happy


bo nasze Forum jest najlepsze Smile tu zawsze szybko dostajesz odp Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1,2,3 65, czy 100 maja my zawsze jesteśmy Razz

Stosuj jakiś poślizg, nie ocieraj go nie wiem o pościel etc bo to bardziej mu przeszkodzi. Po prostu delikatnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zainteresowany



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrze zrozumiałem, delikatnie przyzwyczajać do dotyku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak o to chodzi. Jak blisko jesteś z dziewczyną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zainteresowany



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na etapie podrywu Razz
Jednak tak wyszło, że jedziemy razem na wakacje, a stąd już bliska droga do współżycia Smile
Jakieś rady odnośnie delikatnego przyzwyczajania ?
Dzięki za odpowiedzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to już sam musisz Smile Jakieś żele, ślina, mydełko etc Smile Pomału to rób, a jak będziesz bliżej z dziewczyną to niech zrobi Ci delikatnego lodzika Smile na pewno pomoże Smile Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group