Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

trzesienie sie rak

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekk



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 3:16 pm    Temat postu: trzesienie sie rak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Od jakiegos czasu trzesa mi sie rece, szczegolnie w sytuacjach stresowych. Co z tym zrobic? Moze to niedobor jakiegos pierwiastka? Prosze o pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może być niedobór magnezu - przy tym są zarówno tiki nerwowe jaki i zaburzenia snu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam podobny problem, ale magnez zażywam a tabletkach regularnie... i co to może być Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się trzesą, jak mam za dużo do zrobienia i nie mam czasu czegoś porządnego zjeść i latam tam i spowrotem i jak się stresuje też. nerwy..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 6:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko tyle, że mi nie w czasie stresu się trzęsą, tylko ot tak po prostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak już mi magnez w formie doraźniej (czekolada Wink ) nie pomaga to biorę walerianę, albo poprostu inne ziola uspokajające w tabletkach.
Yalissea, duże dawki bierzesz? prepataty z magnezem mają różneilości, ja biorę "slow-mag", tam jest dość dużo, jak miałam z mniejszą dawką to nachodziły mnie tiki z powrotem, podobnie problemy ze snem


Ostatnio zmieniony przez aramentis dnia Sro Cze 27, 2007 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepszy magnez to magnez rozpuszczalny <musujacy>. Z tego co wiem magnez sam pity dziala slabo cos musicie do niego wypic Smile ale czy to byl wapn czy potas to kurde nie wiem zapytajcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

500mg magnezu z witaminką B6 - Magnefar albo MGB6 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja juz nie wiem Sad bierzesz dawki podobne do moich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aramentis napisał:
to ja juz nie wiem Sad bierzesz dawki podobne do moich


Aha czyli mam rozumiec ze oboje jestescie kobietami, macie taka sama budowe ciala, podobna diete, metabolizm itd ? ty chcesz zeby ten sam srodek na dodatek w tej samej ilosci zadzialal i na Ciebie i na nia w taki sam sposob
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group