Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

trwały makijaż

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze miałam ten problem,że wszystko mi się odbijało na górze oka i ciągle się musiałam poprawiać więc ja nie stosuję żadnych cieni, z kreskami też już nie mam problemu bo zrobiłam sobie makijaż permanentny [zakaz dodawania linków na forum] także niewiele mogę w tej kwestii zaradzić, chociaż wiem,że są różne spraye utrwalające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jjusti18
Spamer


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 8:56 am    Temat postu: Makijaż Permanentny- polecam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka
jeżeli chcecie mieć trwały makijaż, polecam zrobić sobie makijaż permanentny- to naprawdę świetne rozwiązanie. Ja ostatnio wykonałam stały makijaż ust w Gabinecie Kosmetycznym Twoje Zacisze i jestem naprawdę zadowolona. Moja usta wyglądają pięknie! Uwielbiam dobrze malować się, ale ciągłe poprawianie make-up jest uciążliwe. Makijaż permanentny o wiele mi to uprościł.
[zakaz zamieszczania linków na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
makijaz



Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może szukacie dobrego gabinetu makijażu permanentnego we Wrocławiu? Zajrzyjcie do Makijaż permanentny Wrocław
Jest to gabinet z wieloletnim doświadczeniem, oferujący szeroki wybór zabiegów. Jest to również miejsce, w którym panuje naprawdę miła atmosfera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiniak



Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój makijaż jest zawsze trwały i idealny. I to wcale nie dlatego, że jestem wizażystką, ale dlatego że zdecydowałam się na makijaż permanentny. Eefekt przerósł moje oczekiwania. Moje brwi i usta są teraz bardzo wyraziste a przy tym wyglądają mega naturalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja zdecydowałam się na takie zabiegi u pana Krzysztofa Majerskiego w Krakowie i jestem zadowolona z efektów. Moje brwi są przyciemnione ale nadal wyglądają naturalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group