Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

troski i przezycia młodych matek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:05 am    Temat postu: troski i przezycia młodych matek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc w tym temacie mozemy popisac jak sobie radza łode mamy czyli nie letnie mam 17 lat i jestem w ciaży nie jest tak zle jak niektóży pisza niewiecie czy jest jakies forum przeznaczone dla nieletnich mam bo gdzie nie wejde ciagle krytykuja nas przyszłe mamusie odpiszcie


------------------------edit by drapaka------------------
Post przeniesiony do odpowiedniego działu. Wcześniej był w "objawach ciąży"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas nie ma ograniczeń wiekowych co do ciężarnych kobiet. Jak już jestes w ciąży to przeciez nie każemy ci cofnąć czasu:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzulla
Gość









PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anettka nie martw sie tym co mowia inni wystarczy ze jestes odpowiedzialna przyszla mamusia powodzenia dbaj swojego skarba
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie niech sobie mowia co chca, a Ty nie denerwuj sie i ciesz dzidziulka bo to nawspanialszy prezent od losu jaki moze byc Laughing Laughing 3m sie mocno!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adusia172



Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: jastrzębie
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 8:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka ja za 2 tygodnie bede miala 18 lat a obecnie jestem w 7 tygodniu ciazy nie uslyszalam jeszcze od nikogo zadnych przykrych sło a nawet jesli ktos cos powie nie mozna sie tym przejmowac to tylko twoje zycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świeta prawda.Zawsze zdarzy sie ktos komu nie spodoba sie ten wspanialy blogoslwaiony stan w drugiej kobiety..pewnie w duzym stopniu role tu odgrywa zazdrosc?Ja bym sie tym nie przejmowala co kogo obchodzi Twoja ciaza i Twoje malenstwo.A na tym forum mozesz byc pewna ze uzyskasz pomoc,rozmowe bez znaczenia na to czy masz 17 czy 45 lat.Pozdrawiam serdecznie wszystkie zafasolkowane przyszle mamulki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jadziulla



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, ja mam 16 lat i jestem w ciąży narazie nikt nie wie bo nic nie widac ale facet zaczyna sie odde mnie odsówac... bd cięzko ale malenstwo mi wszystko wynagrodzi...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ja mam 22 lata i jak na razie nie wyobrażam sobie posiadania dziecka, czuję się zbyt niedojrzała i nieodpowiedzialna na to, dlatego Wam młode mamuśki z całego serca pozdrawiam i podziwiam to jak jesteście dojrzale i dajecie sobie rade Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anettka17 lat to wcale nie tak mało. najważniejsze żebyś teraz dbała o siebie i maleństwo Smile
możesz tutaj pisać Smile ja wprawdzie mamą jeszcze nie jestem ale chętnie pogadam Smile a czy masz wsparcie w najbliższych?

jadziullaa czy chłopak wie, że jesteś w ciąży?
w którym tygodniu jesteś?
chodzisz do lekarza?

czasem warto przegadać sprawę z najbliższą Ci osobą. to ważne by mieć wsparcie lub wiedzieć na czym się stoi.

pozdrawiam wszystkie oczekujące maleństwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group