Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

torebka stawowa - pomocy :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymon92



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 3:28 am    Temat postu: torebka stawowa - pomocy :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile Mam duży problem z torebką stawową. W listopadzie po raz kolejny skręciłem kostkę. Miałem szynę gipsową przez 7 dni. Kontuzja nie zdarzyła mi się po raz pierwszy Sad Gram w piłkę nożną i wiąże z tym swoją przyszłość i nadzieje. Od kilku lat coraz częściej zamiast na boisku spędzam na trybunach oglądając moich kolegów na boisku. Coraz bardziej mnie to boli i nikt nie potrafi mi pomóc. Byłem u ortopedy ze zdjęciem to powiedział,że nie widzi żadnych uszkodzeń.Ciesze się,że nie ma żadnych uszkodzeń,ale dlaczego mnie nadal boli ?! Sad
Od dzisiaj zaczynam przygotowania do sezonu,nie ćwiczę jeszcze ponieważ jestem po chorobie,ale chce jak najszybciej wrócić na boisko. PROSZĘ,O POMOC. Jakiej maści mam używać,jakieś ćwiczenia,jakieś porady ?

Dodam,że nie stać mnie na fizjoterapie lub podobne takie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group