Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

torbiele splotów naczyniastych mózgu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asalek



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 1:03 pm    Temat postu: torbiele splotów naczyniastych mózgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie!

od dłuższego czasu miałem bóle głowy i mam nadal, utrzymujące się godzinami. Poza tym czuję silne ciśnienie w mózgu, które powoduje duży dyskomfort zarówno psychiczny jak i fizyczny( osłabienie). Wówczas mam objawy zbliżone do depresji, napady padaczkowe z grupą fal ostrych w trzech płatach: czołowym skroniowym i ciemieniowym. Nie raz mam dość życia, bo nic mi się nie chce. Torbiele nie są duże do 1.5 cm o sygnale płynowym( tak mi wyszło z rezonansu magnetycznego. Co w takiej sytuacji robić? Pozdrawiam serdecznie! Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asalek
Jest za mało informacji(wyników,zdjęć,itd) dla oceny.kierunek leczenia stosuje lekarz prowadzący.Można to leczyć farmakologicznie i zachowawczo a w zależności od wyników badań,umiejscowienia można rozważyć zabieg ale tak jak mówię decyduje lekarz.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group