Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

torbiel ślinianki przyusznej a ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VIERA



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 3:05 pm    Temat postu: torbiel ślinianki przyusznej a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !!!
Szukam wszędzie pomocy , gdzie mogę. Chodzi o to że mam stwierdzoną torbiel ślinianki przyusznej, i chciałabym zajść w ciążę, ale niestety niewiem jakie mogą być tego konsekwencję zarówno dla mnie jak i dla dziecka. Nie operuję tego gdyż wiem że konsekwencją może być uszkodzenie nerwu twarzowego, częste też są nawroty takich torbieli.
Może ktoś był w podobnej sytuacji jak ja???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
solo



Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 4:18 pm    Temat postu: torbiel ślinianki przyusznej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ja mam taką torbiel slinianki od 6 lat, i mam 4 letnią córkę. Mylse ze nie ma przeciwwskazań. Tyle wlasnie ze nie chcą operować ślinianek lekarze, wysokie ryzyko uszkodzenia nerwów mimicznych, chyba że jakimś laserem... Moja jest taka duża ze już nie moge na nią patrzeć... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
VIERA



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci strasznie za odpowiedz bo ja już głupieję szczególnie że każdy lekarz mówi co innego. Uspokoiłaś mnie, bo strasznie już chcę mieć dzidziusia i nie wiem co robić.A czy podczas ciąży nic Ci się z nią nie działo( tzn . nie powiększyła się )
POZDRAWIAM!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group