Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

torbiel nasienna jądra?!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario246



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 1:40 pm    Temat postu: torbiel nasienna jądra?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.badanie USG wykrylo u mnie torbiel nasienną jądra o srednicy 10 mm.lekarz powiedzial ze nie jest to nic groznego,lecz ja wole sie upewnic.z kąd to sie bierze i jak to leczyc.bo na razie mam same przeciw bólowe i przeciw zapalne.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 9:46 pm    Temat postu: Torbiel na jądrze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie - czy jak ma sie torbiel na jadrze to jest on z nim zrosniety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale najczesciet tak prawda? bo bylem u lekarza..bo mam takiego guzka juz od paru lat..to stwierdzil ze nie trzeba sie nic przejmowac, bo to torbiel tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group