Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

torbiel boczna szyji ?????

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia Furmańczyk



Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 11:37 pm    Temat postu: torbiel boczna szyji ????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć ! Mam 15 lat . Wykryto u mnie torbiel boczną szyi . Nic o tym nie wiedziałam i zrobił sie stan zapalny ropny . W szpitalu zrobili mi wstępny zabieg , by go wyleczyć . Teraz jest już w miare dobrze . Nikt w mojej rodzinie nic nie wie o takim przypadku choć to wada wrodzona . Wiem , że operacja mnie nie ominie , dlatego proszę by ktokolwiek powiedział mi jak to sie odbywa czy to jest bardzo groźne tak w rzeczywistości ? Bo z tego co czytałam w internecie ryzyko takiego zabiegu jest spore. Prosze także o polecenie dobrego chirurga , który podejmie sie tej operacji najlepiej ze stron np. Warszawa lub Zielona Góra . Czekam na odpowiedź z góry dziękuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group