Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tisercin, a alkohol

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregory



Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 10:49 am    Temat postu: Tisercin, a alkohol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie...

..przede wszystkim do osob, ktore leczyly, badz lecza sie Tisercinem...

Zazywam Tisercin od 14dni w dawce 1 tabletka 25gm na dobe - wieczorem (zaburzenia snu)...

Przypscmy, ze ostatnia dawke wziolem w sobote o godzinie 21ej... Czy jesli spozyje jakas ilosc alkoholu w poniedzialek (wlaczajac to, ze od soboty nie biore Tisercinu), to moze dojsc do jakis powiklan, skutkow ubocznych?

z gory dziekuje za odpowiedzi...

Pozdrawiam
Greg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 8:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapewne są skutki uboczne i senność. Leków nie wolno mieszać z alkoholem. Bardzo małe dawki nie zaszkodzą z pewnością na mózg czy wątrobę ale najpierw się wylecz o ile to możliwe jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xfobikx



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie mieszalem wiele roznych lekow, psychotropow ze soba czy alkoholem i jakos nigdy nie mialem zadnych powiklan ale kazdy jest inny i radze Ci nie ryzykowac bo skutki uboczne moga pojawic sie nawet po latach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu .. Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group