Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

therm line II i aptrim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olika



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:32 am    Temat postu: therm line II i aptrim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co myslicie o tych lekach odchudzajacych? stosowal moze ktos? jakie efekty i skutki uboczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oba srodki takie sobie./slabe

kofeina glownie odwadnia - bez diety nic nie zdzialasz moze je zastosowac jako jakas pomoc czy cos ale same bez diety odpusc - tym bardziej bez cwiczen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olika



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2007 8:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie uzywam 2 ty aptrim i dupa :/ waga nie spada :/ na poczatku nie chcialo mi sie jesc, ale teraz normlanie wcinam siadanie, obiad i kolacje, bo ten lek wcale nie zaspokaja mojego godu :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2007 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe przeciez ten lek to ma moc 2 - 3 kaw Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olika



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2007 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

energii tez nie mam wiecej Sad biore rano na pusty zoladek 2 tabletki i potem pije kawe... staram sie nie jesc.... ale olo poludnia juz mnie sie cos zachciewa....
po prostu chyba na mnie nie dziala Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2007 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaha Laughing przeciez kawa nie jest wspanialym srodkiem tez ma okreslone dzialanie Laughing nie prosciej jest przyjac albo dwie porcje albo podzielic porcje na dwie czesci i przyjmowac rano i w poludnie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olika



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2007 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba najepiej rzucic to *****

---
helloween - prosze uzywac jezyka parlamentarnego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group