Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tężec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miyoko



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 1:15 pm    Temat postu: tężec Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzień dobry ostatnio w piatek szczepilam się na tężca (ostatnia dawka, mam 17 lat) wszystko bylo dobrze ale od pewnego czasu dziwnie sie czuje straszne boli mnie reka na dodatek towarzysza temu bole glowy glownie od zuchwy, gardlo,dreszcze, wszysko mnie boli poczawszy od karku az po kregoslup bola mnie stawy i ogolnie czuje sie jakbym byla rozbita a raczej cala "z waty" jakbym byla pijana: nie mam na nic sily przewracam sie, brakuje mi czucia w rekach(nie moge nic utrzymać) a juz najgorzej bylo w nocy bo nie moglam sie ruszyc i czulam sie jakbym miala wysoka temperaure. czy to sa skutki uboczne?? czy dlugo to potrwa martwie sie bo caly dzien chodze rozbita i nie moge nic robic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie to wygląda na zapalenie gardła/anginę/zapalenie płuc/grypa ogólnie choroby górnych dróg oddechowych, raczej nie mające wiele wspólnego z tężcem. Po prostu złapałaś jakiegoś ostrego bakcyla, radzę iść do lekarza, bo może być potrzebny antybiotyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bilbao



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ten ból ręki jest akurat chyba niepokojący. Idź do lekarza najlepiej, nawet jak to grypa to też pomoże ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group