Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Testy ciążowe - polecane, ceny

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari18



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 3:07 pm    Temat postu: Najlepsze i najbardziej wiarygodne testy ciazowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialabym sie dowiedziec,jakie sa waszym zdaniem najlepsze testy ciazowe?Musze wykonac kolejny w celu potwierdzenia wyniku negatywnego i potrzebuje czegos wiarygodnego.Mile widziana rowniez cena takiego testu:) Dziekuje za odpowiedzi:)


---- edit by Pituszka
Proszę nie pisać tematów drukowanymi literami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Godny zakupu i niedrogi jest test ciazowy paskowy "pre test" ; cena ok 10-11 zł Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z reguly to wszyskie powinny byc wiarygone. ja w swoim zyciu juz sie troche na kupowalam testow i jakos najwieksza pewno czuje co do bobo-testu i do testu fimy amil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwiarygodniejszy jest test z krwi,na poziom hormonu bHCG, można go wykonać w karzdym laboratorim praktycznie, kosz to około 25 zł. (zależnie od laboratorium), wyniki w tym samym dniu po południu lub następnego dnia rano (też zależnie od tego jak pracuje dane laboratorium).

Co do płytkowych czy też strumieniowych to nie mam pojęcia, ale na pewno znajdą sie osoby które mają wiedze i w tych rodzajach testów.

Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mari18



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja robilam (wczoraj) bobo-test,ale chcialam potwierdzic wynik,bo psychika plata mi figiel i okresu dalej nie mam:( Chcialam jeszcze sie zaytac:jak dziala test paskowy?Ktory jest wygodniejszy?Z gory dziekuje za odpowiedzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paskowy jest bardzo prosty w obłsudze, w ulotce pisze jak powinno sie go uzywac. Zamaczasz zaznaczony poziom na pasku w moczu i odczekujesz pare minut i gotowe. proste prawda? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 10:00 pm    Temat postu: Testy ciążowe - polecane, ceny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanko. wie ktos moze w jakiej cenie moze byc test na ciąze. i czy sa jakies rodzaje testów??? który najlepiej wybrac???

---edit by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem. Tytuł zmieniłam.


dzieki bardzo:)


Ostatnio zmieniony przez wiolusiaaa17 dnia Czw Paź 18, 2007 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaki sobie chcesz- taki wybierasz Razz ja polecam paskowy...ok.10zł.,np. Pre-test,Bobo-test(podobno jest dobry) sa i drozsze...Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

10-15 zł Wink
_________________
Innym pomaga...a samej sobie nie potrafi, bo panicznie boi się strachu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polecam Quik test/czy jakos tak/z twarza bobaska na okladce,cena ok 12 zl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group