Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Test na ojcostwo gdy ojciec nie żyje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makabra



Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 1:41 pm    Temat postu: Test na ojcostwo gdy ojciec nie żyje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym potwierdzić lub wykluczyć czy mój dziadek był ojcem mojej mamy. Problem jest w tym że dziadek od dawna nie żyje i nie mam materiału DNA.
Są metody że można zrobić badanie bez udziału ojca, nie wiem jak to jest w szczegółach. Mój dziadek nie miał brata a jedynie siostry które jeszcze żyją. Moja mama nie ma brata jest jedynaczką. Moja babcia nie żyje. Wydaje mi się że w takiej sytuacji nie można wykorzystać chromosomu Y.
Jak myślicie czy da się jakoś wykluczyć ojcostwo mając DNA siostry dziadka i mojej mamy i czy taki test będzie miał wystarczające prawdopodobieństwo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 9:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka jest ewolucja rozplodowa by sie namnozyc! O kase chodzi? Ciesz sie z zycia, a nie takimi pierdolami sie zajmuj! Malzenstwa to wymysl kleru i prawa! Liczy sie POTOMSTWO, a nie kto kogo splodzil! Najwiecej sie plodzi durni to ciesz sie! Dna zyjacych trzeba porownac i zmarlych o ile udalo sie je pobrac! Z wlosow trupa sie da? Ekshumacja zmarlaka! Denatowi wloski i pazury rosna! Włosy nie gnija? Wszystko sie rozklada z czasem, a po ilu latach to juz nie wiem, bo mnie to nie interesuje! Pozdr00weczki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group