Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

temperatura

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
23aneta



Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pińczów
PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 10:21 pm    Temat postu: Jak w naturalny sposób zajśc w ciąże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałam się zapytać dostałam miesiączkę od 5 pażdziernika do 11 pażdziernika kiedy powinnam uprawiac stosunki między meżczyznami żeby zaszła w ciąży? czekam odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 8:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ilu dniowy masz cykl ??
na 30 dniowy to owu około 21 pazdziernika czyli dnie płodne 3-4 dni przed , 1 dzien po Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od długości cyklu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

23aneta napisał:
uprawiac stosunki między meżczyznami żeby zaszła w ciąży

myslałam ze dziecko ma sie z 1 partnerem a nie z wieloma! co Ty zamierzasz latac na prawo i lewo? fuuuj

Dodano po 46 sekundach:

najlepiej bedzie jak kupisz test owulacyjny bo takie wyliczanie nie zawsze działa.. nigdy na 100% nie przewidzisz owulacji.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszka0201



Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: pomorze
PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 6:56 pm    Temat postu: temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm mam glupie pytanie az wstyd heee zaczynam z mezem starac sie o dziecko i chcem wszystko wiedziec od A do Z praktycznie juz wszystko wiem oprocz jednej rzeczy jak sie mierzy temperature tzn. gdzie ten termometr trzeba wsadzic czy ktos mi odpowie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odbyt, pochwa lub pod jezykiem. temp mierzysz zawsze z rana o tej samej porze i zapisujesz sobie..dopiero po paru m-cach mozesz ocenic spadek lub wzrost temp. najlepiej kupic testy owulacyjne skoro staracie sie o dziecko. one pokaza kiedy wypadnie owulacja i wtedy mozna działac Mr. Green
kwas foliowy bierzesz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temperaturę mierzy zawsze o tej smaej, stałej porze. Przed wstaniem z łóżka tuz po przebudzeniu. Mierzymy w pochwie ( najdokładniejszy pomiar) w ustach lub odbycie. Zawsze w jednym i tym samym miejscu.
Zapisujesz pomiary i dodatkowo notujesz wszelkie brane leki, choroby , uzywki + obserwacja śluzu.
Tak sformowany wykres już coś pokaże. Ale aby określić dni najwiekszej płodności potrzebne są co najmniej 3 obserwowane cykle.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group